Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Arkadaşlıkların Ücretsiz Adresi

Yeni Arkadaşlıkların Ücretsiz Adresi

İnsanlar yalnızlıklarını giderebilecekleri arkadaşların arayışına giriyorlar. Bu nedenle web sitesi yeni arkadaşlıklar için ücretsiz sohbet odaları hizmeti veriyor. Site üzerinde online girişle katılmanın mümkün olduğu odalar bulunuyor. Bu odalara rumuz belirleyerek giriş yapan kişilerin kendilerine arkadaşlar bulabiliyorlar.

Mobil Üzerinden Giriş Yapabilme İmkanı

Türkiye ve Dünya’nın çeşitli ülkelerinde yaşayan kişilerle chat yaparak arkadaşlık kurabiliyorlar. Odalarda bulunan kişilerle istedikleri konular hakkında konuşabiliyorlar. Ayrıca web sitesi mobil uyumlu olarak hazırlandığı için bilgisayar açmaları mümkün olmayan kişiler sohbetlerini telefonları üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Konuşmak İçin Oda Seçimi Yapma İmkanı

Turk chat Avrupa ülkelerinden olan katılımcılarında arkadaş bulmalarına yardımcı oluyor. Siteye giriş yapan kişiler oda seçimi yaparak istedikleri odaya giriş diğer kullanıcılarla muhabbet edebiliyorlar. Odada bulunan kişilere sorular sorabiliyor ve onları tanımaya çalışabiliyorlar. Aynı şekilde kendilerine sorulan soruları yanıtlayabiliyorlar. Odada bulunan kişilerle konuşmak isteyenlerin kendilerine bir nick belirleyerek giriş yapmaları gerekiyor. Ayrıca site üzerinde sürekli konuşmak isteyenlerin nick kayıtlarını yapmaları arkadaş oldukları kişileri bir dahaki girişte daha kolay bulmalarına yardımcı oluyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı