Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Windows, teknoloji devi Microsoft’un piyasaya sürdüğü ilk görsel işletim sistemdir. Küresel çapta bireysel ve kurumsal milyonlarca kullanıcının tercihidir. Kolay kullanabilen içeriği, sayısız kullanım özelliği ve kişileştirilebilen deneyimi ile ön plana çıkar. İlk defa 1985 yılında Windows 1.0 versiyonu ile piyasaya sürüldü. Windows 10, 2015 yılında yayınlanan en güncel sürümüdür.

Windows 10, Windows 10 satın al sloganıyla piyasadaki yerini aldı. 2015 yılında kullanıcılarına merhaba diyen işletim sistemi 6 yıl boyunca yüksek satış rakamlarına ulaştı. Farklı özellikleri ile herkese hitap edebilen bir işletim sistemidir. Sistemi yormadan daha verimli çalışmasını sağlar. Aygıt yönetebilme özelliği ile sistem kontrol edilebilir. Gerektiğinde sisteme müdahalede bulunulabilir.

Neden Windows 10?

Bugüne kadar milyonlarca kullanıcıya sahip olan Windows 10’un tercih edilmesinde etkili birçok faktör bulunur. Önceki sürümlerin dezavantajlı yönleri giderilerek üretildi. Sürekli günceldir. Microsoft Edge özelliği ilk defa Windows 10’ da yer aldı. DirectX 12 özelliği ile yeni nesil oyunlar rahatça oynanabilir. Windows 10 ile bilgisayarınızı modem olarak kullanabilirsiniz.

Güncelleştirmeler otomatik olarak yapılır. Windows 10 lisans satın al özelliği ile etkinleştirme sorunu kökten çözüldü. Office programları dokunmatik hale geldi. Görsel tasarımı ile kullanımı daha kolaydır. Çevrim dışı yapılabilecek uygulamalar da bulunur. Windows 10 ile kişisel web deneyiminizi daha profesyonelce yaşayabilirsiniz. Akış ekranı ile sistem daha kolay takip edilir.

Windows 10 Nasıl Yüklenir?

Windows 10, Windows serisinin piyasadaki en güncel versiyonudur. Kendi içerisinde de sürümleri bulunur. Windows 10 pro satın al başlığı ile daha çok fark edildi. Windows 10 kullanmak isteyenler bilgisayarlarına işletim sistemini kurabilir. Windows 10 kurabilmenin birkaç yolu vardır. Mevcut cihazınızda kullandığınız Windows versiyonunuzu güncelleyerek Windows 10’a upgrade edebilir yani yükseltebilirsiniz.

Diğer bir yol ise CD veya DVD üzerinden yapılır. Eskiden beri kullanılan bu metot da Windows sistem dosyalarının CD veya DVD üzerine yazdırılır. Yükleme yapılacak bilgisayarın CD veya DVD, CD-Rom veya DVD-Rom okuyucusuna yerleştirilir. Ardından cihazın Bios’tan ayarları düzenlenir ve yükleme yapılır.

En pratik yol ise USB bellek üzerindendir. Sistem dosyalarının İSO olarak flash belleğe yüklenir. Ardından USB bellek cihaza takılır ve görünmesi için Bios’tan ayarlar düzenlenir ve yükleme yapılır. Siz de satın alarak rahat bir kullanıma kavuşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı