Gündem

WHMCS Bildirim Modülü

WHMCS bildirim modülü tablet, telefon ve bilgisayardan tüm WHMCS bildirimlerini anlık olarak takip etmenizi sağlar.

PushBullet sayesinde bütün cihazlarınızdan eşzamanlı olarak bildirim alabilirsiniz.

Fatura ödemesi gerçekleştirildiğinde, ticket (destek bileti) açıldığında ve yanıtlandığında bildirim gelir.

Böylelikle müşterilerinizin yardım taleplerine daha hızlı cevap verebilir, fatura ödemelerini tek yerden düzenli ve pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Sipariş yönetiminizi ( whmcs sipariş bildirimi ) kolaylaştırır, günü geçmiş faturalardan haberdar olabilirsiniz.

WHMCS Bildirim Modülü Özellikleri

E-ticarette her şeye yetişmek zordur ve müşterilerin çoğu, kendisine öncelik tanınmasını bekler. Herhangi bir konuda destek talebi oluşturdukları zaman hemen cevap almak isterler.

İşte WHMCS bildirim modülü bu konuda yükünüzü azaltmak için geliştirilmiştir.

Yeni bir destek bileti geldiğinde, müşteriniz sizin cevabınıza yanıt verdiğinde, fatura ödemesi gerçekleştirildiğinde tüm bunlardan anında haberiniz olmasını istiyorsanız bildirim modülünden yararlanabilirsiniz.

Böylece müşterilerinizle güçlü bir iletişim kurar, hızlı geri dönüşlerinizle onları şaşırtarak farkınızı bu konuda da ortaya koyabilirsiniz.

Bütçe dostu fiyata kullanıcı dostu yazılımların doğru adresi olan Quantum Teknoloji, yüksek kalite standartlarını tüm ürünlerine yansıtır. Size de işlevsel ürünlerimizle projelerinize değer katmak kalır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı