Sponsorlu Bağlantılar

Vds Sunucu Alımı İçin Profesyonel Hizmet

Vds Sunucu Alımı İçin Profesyonel Hizmet

Firma vds sunucularına ihtiyaç duyan kişiler için profesyonel hizmet sunuyor. Güçlü bir alt yapıya sahip olan firma vds sunucularının siteler için haftanın her günü çalışmasını sağlıyor. Vds sunucularında ssd diskleri kullanan firma sanal sunucuya olan ihtiyacın karşılanabilmesi 12 paket sunuyor. Vds satın al paketlerinin fiyatları ise 59.99 TL’den başlıyor ve paketin disk ve ram boyutu arttıkça kiralama fiyatı da artıyor.

Bayi Barındırma Hizmetleri

Firmanın müşterileri için verdiği hizmet vds ile sınırlı kalmıyor. Firma aynı zamanda bayi barındırma olarak da anılan reseller hosting hizmetini veriyor. Bu hizmet için hazırladığı paketlerde disk alanları ise 10 gb-60 gb arasında oluyor. Böylece kişiler disk alanı ihtiyaçlarını bağlı olarak paketlerden birini tercih edebiliyorlar.

Kesintisiz Barındırma Hizmeti

Reseller dışında firma kesintisiz barındırma veya kesintisiz hosting hizmeti de veriyor. Böylece sitelerin haftanın her günü 24 saat kesintisiz bir şekilde barındırılmasını sağlıyor. Bu hizmet için verdiği dört farklı paket bulunuyor ve bu paketlerin tamamında limitsiz trafik barındırması bulunuyor. Ayrıca paketlerde limitsiz subdomain, ücretsiz ssl, softclaus teknolojisi ve 480 gbps ddos koruması yer alıyor. Paketlerin fiyatları ise 9.99-39.99 TL arasında değişiyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı