Sponsorlu Bağlantılar

V-Mark Vejetaryen Belgelendirme Programı

V-Mark Vejetaryen Belgelendirme Programı

 

Birçok farklı ürün çeşidinin yer aldığı vegan piyasasında, üreticilerin birçoğu sadece kendi beyanları ile vegan ürünler piyasaya sürmekte, tüketiciler ise bu ürünlerin güvenilirliğinden emin olamamaktadır. Bu durumun çözümü için kurulan ve uluslararası akredite bir kuruluş olarak hizmet veren V-Mark ise, vegan belgelendirme programı ile doğru ürünlerin ön plana çıkarılmasını sağlamaktadır.

 

Doğru ürünlerin ön plana çıkması ve tüketicinin gerçek vegan ürünlere ulaşması amacıyla hizmet veren kuruluş, denetimini gerçekleştirdiği ürünler için uluslararası geçerliliği olan bir vegan belgesi sağlamaktadır. Bu sayede tüm vegan tüketiciler, satın aldıkları ürünleri güvenle alabilmektedir.

 

Belgelendirme Programının Hedefleri Neler?

 

Uyguladıkları program ile gerçek vegan ürünlere vegan sertifikası sağlamayı amaç edinen kuruluş, sadece gıda sektörü için değil birçok farklı sektör için belgelendirme hizmeti sağlıyor. Vegan tüketicilere her alanda güven sunulması için çalışan kuruluş, bu doğrultuda giyim, gıda takviyeleri, mobilyalar ve hatta parfümler için bile testler, denetimler ve sertifikalar sağlıyor. Bu sayede vejetaryenlerin her türlü tüketim ürününe güvenle ulaşmasını ve gönül rahatlığıyla satın alabilmesini amaçlıyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı