Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Teknik Servis

Uzman Teknik Servis

Xiaomi başta olmak üzere samsung ve diğer telefon markalarının teknik sorunlarının çözümü kavuşturulduğu site içerisinde çeşitli kategoriler bulunuyor. Telefon dışında bilgisayar konusunda da müşterilere destek veriliyor. Xiaomi tamir, xiaomi ekran değişimi, ön cam değişimi, xiaomi telefon tamiri, kasa değişimi, anakart değişimi ve diğer servisler/modeller başlığı altında çeşitli hizmetler müşterilere sunuluyor.

Sitede Verilen Hizmetler Nelerdir?

Site içerisinde teknik konuda uzman ekip çeşitli telefon ve bilgisayar markalarında yaşanan sorunlara çözüm üretiyor. Siteye giriş yaparak iphone ekran değişimi ve diğer kategori detaylarına ulaşabilirsiniz. Bu kısımdan ​​iphone cam fiyatı ve samsung a20 ekran fiyatı bilgilerine kolay bir şekilde erişim sağlayabilir, WhatApp veya numara üzerinden yetkili kişiler ile anında görüşme sağlayabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı