Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü Şeften Sağlıklı Lezzet Önerileri

Ünlü Şeften Sağlıklı Lezzet Önerileri

Çocukluk hayalini gerçekleştirmek amacıyla yemek yapma konusunda eğitim ve deneyim kazanan anıl uzun edindiği deneyimleri web sitesi üzerinden takipçileriyle paylaşılıyor. Restoran ve kafelerde çalışarak deneyim kazanan ve sağlıklı lezzetlerin insanlar tarafından öğrenilmesini amaçlayan şef sağlıklı lezzetlerinin tariflerini sayfasında yayınlıyor. Bu sayede sağlıklı yiyecekleri yapmak isteyenler şefin tariflerini yaparak hem lezzetli hem sağlıklı ürünleri tüketmiş oluyorlar.

Ünlü Şefin Paylaştığı Lezzetli Tarifler

Ünlü şef yemek yapmak isteyenlerle paylaştığı lezzetli tariflerinin sağlıklı olmasına önem veriyor. Bu sebeple de zararlı olabilecek gıdaları içeren tariflerden uzak duruyor. Ayrıca şefin paylaştığı tarifler Anadolu’nun ünlü lezzetlerinden oluşuyor.

Şef tarafından paylaşılan tarifler arasında şunlar yer alıyor; mantı, patlıcan kebabı, kinoalı mercimek köftesi, pizza börek, mercan, çiğ köftesi ve yaş pasta yer alıyor. Bunlar yanı sıra insanların hastalıklardan korunmasını sağlayan bağışıklık güçlendiren çorba tariflerini de sayfasında yayınlıyor. Ünlü şefin tariflerinde tam malzeme listesi ve yemeğin yapılışına dair tüm adımlar paylaşılıyor. Böylelikle tarifi yapan kişiler lezzetli bir yemeği yapma ve tüketme imkanı elde ediyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı