Sponsorlu Bağlantılar

tezdanisman.com

tezdanisman.com

Lisans üzerine eğitim alan kişilerin yazmaları gereken tezler için desteğe ihtiyacı oluyor. Firma 10 yıla yakın süredir tez konusunda hizmeti veriyor. Tezler konusunda deneyimli ve farklı alanlarda uzmanlık edinmiş kadroya sahip olan firma tez ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanmasını sağlıyor. Firmanın tecrübeli kadrosuyla tezler üzerine sunduğu hizmetler tez düzeltme, tez yazımı ve tez danışmanlığı oluyor. Eğitimlerini tamamlamak için doktora tezi yazdırma ihtiyacı duyan kişiler tez konusu ve detayları belirterek doğru ve eksiksiz tezlerinin hazırlanmasını sağlayabiliyorlar.

Tez Danışmanları Ne Yapıyor?

Tez yazımına özgün bakış açısı getiren ve tecrübeli kadroya sahip olan firma tez yazdırma hizmetine ek olarak tez danışmanlığı da yapıyor. Ekipte bulunan danışmanlar kişiler tez konusu, tez yazımı, tez sunumu ve kaynak bulma gibi konularda bilgiler veriyorlar. Ayrıca hazırlanmış olan tezlerin düzeltilmesi ve eksikliklerinin giderilmesi konusunda da yardımcı oluyorlar. Bu sayede lisans mezuniyetinin tamamlayıcısı olan tezin hazırlanmasına aracı oluyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı