Sponsorlu Bağlantılar

Spor Haberlerinin Öncü Sitesi

Adres Değişikliği

Online oyun hizmetleri için her ülke kendi kurallarını oluşturmuştur. Türkiye oyun hizmetlerine göre Pulibet bahis sitesi yasal sitelerden birisi olarak görülmemektedir. Bunun için adres değişikliği yapmak zorunda kalarak hizmetlerini sürdürüyor. Adres değişikliğini dönemsel olarak yapıyor ve Türk üyelerinin siteye erişim yapmalarını sağlıyor. Güvenli seçeneklerden faydalanmak isteyenler yeni adresi kullanmak zorundadır.

Güncel Adres

Türkiye’de hizmet veren yabancı siteler arasında yer alan Pulibet giriş adresi değişikliğinde, adres bilgisine sayısal değerler ekleyerek devam ediyor. Her değişiklikte bir önceki kullanılan adresteki sayısal değeri bir basamak artırıyor. Bu yöntem sayesinde Pulibet yeni adres bulmakta zorlanmıyor. Yapılan değişiklikleri üyeleri daha kolay tahmin ediyor ve erişimlerini hızlı yapıyorlar.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı