Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya Hesap Yönetimi İçin Proxy

Sosyal Medya Hesap Yönetimi İçin Proxy

Sosyal medya yönetimi ve yöneticiliği günümüz için son derece geçerli bir meslek olarak ön plana çıkıyor. Sosyal medya hesaplarını yönetimi için bazen farklı proxylere ihtiyaç duyulabilir.

Farklı IP adresleri üzerinden sosyal medya hesaplarına ulaşıldığı zaman hiçbir şekilde sorun yaşanmıyor. Ban yeme ya da geçici olarak engelleme gibi durumlar bazen yaşanabiliyor. Farklı sosyal medya mecraları için Proxy satın alınabilir. Instagram projesi ya da YouTube Proxy satın alınarak hesaplar arası geçiş gerçekleştirilebilir. Ayrı ayrı satın almadan tüm sosyal medya siteleri için kullanılabilecek Proxy hesapları sayesinde hızlı bir şekilde ip değiştirerek kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızı gelişmiş Proxyler ile yönetmek kesinlikle çok daha hızlı olacaktır.

Sosyal medya hesap yönetimi konusunda Proxyler kesinlikle çok fazla işe yaramaktadır. Kendi ip adresiniz yerine farklı IP adresleri üzerinden sosyal medya hesapları arasında geçiş sağlayabilirsiniz. İsterseniz Private Proxy üzerinden giriş gerçekleştirebilir. Daha sonrasında pinterest Proxy üzerinden geçiş gerçekleştirebilirsiniz.

Proxy Satın Almak Ne İşi Yarar?

Sosyal medya hesaplarını yönetmek için ekstra olarak Proxy almak zorunda değilsiniz. Alınan tek bir Proxy tüm mecralar için kullanılabilir. Tüm sosyal medya hesaplarını yönetiminin gerçekleştirebilirsiniz. twitter Proxy ya da YouTube üzerinden yapılan işlemler üzerinde sadece farklı IP numaraları belirlenmektedir. Kendi IP üzerinden hiçbir şekilde işlem yapmazsınız. Ban yeme reklam kısıtlaması ya da engellenme gibi durumlar asla olmaz.

Proxy sunucuları kesinlikle internet ortamında çok farklı hizmetleri sizlere sunabilmektedir. Ücretsiz olarak Proxy kullanmak günümüz için çok yararlı değil. Yasaklı sitelere giriş de Proxyler kullanılsa da kesinlikle sosyal medya alanında profesyonel olarak hizmet vermek farklı hesaplara yönetmek ve özellikle reklam vermek isterseniz ücretsiz olarak kullanacağınız Proxyler işe yaramayacaktır.

Ücretli Proxy satın alarak kesinlikle bu alanda çok daha hızlı bir şekilde kendi IP numaranızı belli etmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle mutlaka Proxy satın alırken dikkatli olmalısınız. Ayrıca ücretsiz olarak kullanılan profillerde ilerleyen dönemlerde sizlere sorunlar çıkartabilir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı