Sponsorlu Bağlantılar

Son Dakika Güncel Gazete Haberi

Son Dakika Güncel Gazete Haberi

Son Mühür sitesi hem dünyada hem de Türkiye’de yaşanmış olan olayları ve son dakika gelişmelerini aktarmaktadır. Ayrıca haberleri takip etmek isteyen kişiler için foto galeri ve video galeri de bulunmaktadır.

Sayfalar

Site üzerinden son dakika güncel gazete haberi takip etmek isteyen kişiler için farklı sayfalar da bulunmaktadır. Bu sayfalar Admob, Ana Sayfa, Google Play Services ve Firebase Analytics sayfalarıdır. Dileyen kişiler site üzerinde bu sayfalardan haberleri takip ederek bilgi sahibi olabilirler.

Kategoriler

Sitede haberleri takip etmek isteyen kişiler için farklı kategoriler de bulunmaktadır. Bu kategoriler magazin. ekonomi, spor, sağlık, politika, siyaset, teknoloji, kültür-sanat, yerel yönetimler, eğitim, asayiş, güvenlik, haber özeti, iş dünyası olarak sınıflandırılmıştır. Sitede ilgi alanlarıyla ilgili haber okumak isteyen kişiler bu kategorilerden seçimlerini yaparak bilgi alabilme imkanına sahiptir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı