Sponsorlu Bağlantılar

Sınai Haklar Yazılımı Vebiz

Sınai Haklar Yazılımı Vebiz

 

 

Yazılım, cihazları birbirine bağlamanızı, insanların iş verimliliğini artırmasını, zamandan tasarruf etmesini ve iletişimi kolaylaştırmasını sağlayan bir dizi programdır. Ürün, kullanım amacına uygun hayal gücü ile şekillendirilmeli, tasarlanmalı ve hayata dönüştürülmelidir. Bu Sınai haklar yazılımı aşamasında, tasarımın önemi ortaya çıkar.

 

Markaların insanlar gibi bir kimliği ve bireyselliği vardır. Günlük yaşamda karşılaştığımız belirsiz kişiliklere sahip değiller, net çizgileri olan ideal kişiliklerdir. Bu patent izleme yazılımı misyonunu yerine getirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, en son teknolojiyi kullanmak ve başarılarına katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Vebiz, kuruluşların ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz eder. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu sistemleri ve uygulamaları optimize eder. Bu marka izleme yazılımı görevi sertifikalı ve uzman ekiplerle yapar.

 

Kurumsal Hizmet Garantisi

 

Kurumsal yazılım geliştirme sürecimizi Vebiz yöntemini kullanarak yönetiyoruz. Vebiz olarak mobil, web uygulamaları, patent araştırma yazılımı, intranet uygulamalarından masaüstü uygulamalarına kadar tasarım araştırma yazılımı gibi her platform için uygulama geliştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.

Piyasa koşullarının getirdiği gerçeklerden bağımsız olarak, Vebiz, kalitesinden ödün vermeden yüksek kalitede kod üretme ilkesini kabul etmektedir ve birçok şirket şirketinin kritik entegrasyonlarında yer almıştır.  Böylece müşterilerimiz projelerinin aşamalarını istedikleri zaman takip edebilirler. Bizim için sadece ziyaretçilerin yoğunluğu değil, aynı zamanda işiniz için ne kadar önemli oldukları ve ona nasıl yaklaştıkları da önemlidir. Ziyaretçilerinizin sayısını ve marka takip yazılımı gibi konularda size olan katkılarını dengeleyerek uyum yaratırız.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı