Sponsorlu Bağlantılar

Seksle sağlıklı yaşa

Seksle sağlıklı yaşa

Seksin faydaları konusu açılınca akıllara ilk olarak mutluluk hormonunu ciddi oranda arttırdığı gelmektedir. Bunun yanı sıra, düzenli seks yaparak kalp krizi riskinizi de ciddi oranda azaltabilirsiniz. Ayrıca seks yaptıktan sonra vücut serotonin hormonu salgılar ve bu da bağışıklık sisteminiz güçlendirir. Seks esnasında pek çok kas harekete geçtiği için bir yandan da egzersiz yapmış olacaksınız. Düzenli bir şekilde yapılan seks ile bütün bu faydalara da erişmiş olacaksınız.

Birçok insanın dikkatini çeken közlenmiş domates çorbası tarifini sizler için hazırladık. Zevke göre biraz domates, sarımsak, zeytinyağı, soğan, salça, kekik, tuz ve karabiber ile bu muhteşem çorbayı siz de evinizde kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bütün bu eşsiz tatlar birleştirildiği zaman ortaya her damak zevkine uyan efsanevi bir lezzet çıkacaktır.

Ballı sütün faydalarını araştıran pek çok doktor ve bilim insanı bulabilirsiniz. Ballı süt içerek uyku problemi yaşayan kişiler çok daha rahat bir şekilde uyuyabilir. Uyku ile ilgili problem yaşıyorsanız ballı süt tüketimine özen göstermelisiniz. Ballı süt diğer taraftan kemik yapısını da onarır. Bununla birlikte kalp rahatsızlıklarını da ciddi manada ortadan kaldırır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı