Gündem

Saklama Kabı Modelleri

Ev insanların kendini rahat hissettiği yaşam alanlarıdır. Özellikle kadınlar bu nedenle evlerinin dekorasyonuna çok önem vermektedir. Ev dekore ederken dikkat edilmesi gereken bazı önemli kurallara uyulduğunda evlerimiz daha kullanışlı ve pratik hale gelecektir.

Ev Dekore Ederken Uyulacak Altın Kurallar

Ev dekore ederken unutulmaması gereken ilk kural evlerimiz bizim yaşam alanlarımızdır. Bir daha asla kullanmayacağımız eşyaları koyduğumuz bir depo olarak kullandığımızda evimiz bizim değil eşyaların yaşam alanı olmaktadır. Biz bu gereksiz eşyalardan kurtulmazsak enerjimizi ve kıymetli vaktimizi onları temizlemekle yani boş yere harcamış oluruz.

Mutfak Dekorasyonu

Evlerimizde en çok vakit geçirdiğimiz mekan olan mutfak dekorasyonu kişisel özelliklerimizi yansıttığımız kişiselleştirme dediğimiz küçük dokunuşlarla tarzımızı yansıttığında daha da özel hale gelecektir. Mutfakta en çok kullandığımız eşyaların elimizin altında birden fazla bulunması gereklidir.

En sık kullandığımız eşyalardan biri olan saklama kabı bu tür eşyalardandır. Özellikle küçük mutfakların dekorasyonu yapılırken prensibimiz az ama kullanımı kolay eşya ile dekore etmek olmalıdır. Küçük mutfaklarda göze çarpacak olan kalabalık bir eşya deposundan çok ferah bir görüntü olmalıdır.

Mutfak Duvarları Nasıl Kullanılmalıdır?

Küçük mutfaklarda duvarlar dekor amaçlı kullanımdan çok uygun boyutlarda yapılmış açık renk ahşap ya da lake dolaplarla daha şık ve fonksiyonel olacaktır. Dolapların üzerine ise minik saksılara dikilmiş olan sukulent ya da kaktüsler yerleştirmek iyi fikir olabilir. Minik biblo ve canlı çiçekler mutfağınızı çok şık gösterecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı