Sponsorlu Bağlantılar

Pürüzsüz Cilt İçin Ameliyatsız Uygulamalar

Pürüzsüz Cilt İçin Ameliyatsız Uygulamalar

Kusursuz ve parlak cilde sahip olabilmek her kadının en önemli arzularından birisidir. Cilt kusurlarını yok edecek ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilmesine yardımcı olacak yöntem arayışında olan kadınlar için geliştirilmiş olan nucleofill yöntemi bulunmaktadır. Biyokimyasal içerikleri aracılığı ile ciltte her zaman arzulanan gerginliğin sağlanabilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda da ciltteki nem seviyesini arttırarak, cilt kuruluğu sorunlarının önüne geçilmesine yardımcı olur. Yüz hatlarındaki en önemli noktalardan birisi olan dudaklar için gerçekleştirilen dudak dolgusu ile dudaklarınızın daha çekici bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Ameliyatsız Yüz Germe

Günümüz modern tıp teknolojisinin sağladığı olanaklar ile birlikte yüzünüzdeki kırışıkları tamamen ortadan giderecek ve pürüzsüz bir görünüme sahip olabilmenize yardımcı olacak gergin yüz için cerrahi operasyon geçirmenize gerek bulunmuyor. Ameliyatsız yüz germe uygulamaları sayesinde tüm kırışıklıklarınızdan kurtularak, yüz hatlarınızın çok daha dinç ve çok daha genç bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. İçerisinde yer alan hiyalüronik asidi bulunan kleopatra aşısı sayesinde cildinizin kaybettiği nemi geri kazanmasına ve her zaman korumasına yardımcı olur. Bu şekilde her zaman daha parlak, daha canlı ve daha pürüzsüz bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı