Dünya

Postegro

Postegro

Instagram kullanıcıların en çok araştırdığı konuların başında gizli hesapları görüntüleme geliyor. Sadece takipçileri ile paylaşımlarda bulunan hesaplarda yayınlanan video ve fotoğraflar merak ediliyor.

Bu paylaşımları hesabı takip etmeden görmek imkansız değil. Postegro başta olmak üzere birçok platformda bu hizmet veriliyor. Merak ettiğiniz bir hesabı dilediğiniz gibi stalklayabilirsiniz. Üstelik günlük 3 hesaba kadar ücretsiz olarak hizmet sunuyorlar.

Postegro Lili Ne İşe Yarar?

Instagram popüler olmak isteyenlere imkan sağlayan platformlardan biridir. Sosyal medyayı ünlü olmak isteyenlerin yanı sıra markasını daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen birçok işletme tarafından da aktif olarak kullanılıyor.

Tüm bunların dışında sadece sevdiklerini ya da rakiplerini izlemek isteyen kullanıcılar da Instagram’da yer alıyor. Fakat bir Instagram hesabının paylaşımlarını görebilmek için takipçisi olmak gerekiyor.

Özellikle gizli hesaplar için başka seçenek yok gibi görünebilir. Fakat bu konuda postegro lili kullanıcıları ayrıcalıklıdır. Gizli hesapları görüp, paylaşımlarını indirme imkanı sunuyorlar.

Postegro Web Nedir?

Web postegro hesabı gizli olan kullanıcıların paylaşımlarını görme olanağı sağlıyor. Story, video ve fotoğrafları görmek isteyen kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden bu hizmetten yararlanıyor. Dileyen uygulama üzerinden dileyen ise web versiyonu tercih edebilir. Son derece pratik ve esnek bir kullanımı olan platformdan herkes 7 gün 24 saat yararlanabiliyor.

Postegro Uygulama

Postegro uygulamasından yararlanmak isteyenler aplikasyonu akıllı cihazlarına indirerek giriş yapabiliyor. Giriş sırasında Instagram kullanıcı ve şifresi yeterlidir. Giriş yapan kullanıcılar hemen hemen tüm gizli Instagram hesaplarına ulaşabiliyor. Paylaşımları takip edip diledikleri zaman videoları HD kalitede izleyebiliyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu