Sponsorlu Bağlantılar

Performans Düzenlemesi

Performans Düzenlemesi

Enjeksiyonlu araçlarda, motor performansı, ecu denilen sistem tarafından yönetiliyor. Firma araçların, yakıt tüketimini azaltmak için chip tuning hizmeti veriyor. Üretici firmalar tarafından, hazırlanmış olan programlar, araç yazılım program türleri ile değiştirilebiliyor. Yapılan yazılım değişimleri, araçların performans ayarlarının yeniden düzenlenmesini sağlıyor. Tüm modellere istenilen işlemleri uygulayabilmek için işlemlerin uzman personeller tarafından yapılmasını sağlıyorlar.

Orijinal Ayarları Neden Kısıtlı

Araç üreticileri, belirlenen vergi ve satış politikalarına göre araçları belirli ayarlarda üretiyorlar. Ecumasters sayesinde, bazı yazılımlar değiştirilerek, araçların daha güçlü ve tasarruflu olması sağlanabiliyor. Bu hizmeti verdikleri için çok sayıda araç kullanıcısı, yazılım değişiklikleri yaptırıyor. Verdikleri hizmetler güvenli ve kaliteli olduğu için müşterileri hizmetlerden memnuniyet duyuyor.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı