Sponsorlu Bağlantılar

Pera Tiny House – Tiny House Türkiye Modelleri Fiyatları

Tiny house modelleri, bu özel ilçemizde ikamet etmekte olan değerli müşterilerimiz için özel olarak hazırlanıyor. Çekmeköy’den çıkarak doğanın farklı güzelliklerini sevdikleri ile keşfetmek isteyenlerin birincil tercihi mobil evlerden yana olmaktadır. Severek ve uzun yıllar boyunca içerisinde çok anı biriktirebileceğiniz tiny house, dayanıklı tasarımı ile sizleri ve sevdiklerini korur. Bir apartman dairesinden çok daha korunakli ve dayanaklı olan iç ve dış yapıya sahiptir. Seçenekler ard arda sıralanırken farklı büyüklükten oluşan tekerlekli ev modelleri, bütçe dostu, ekonomik fiyatları ile kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor.

Tiny House Nedir
Tiny house son teknoloji kullanılarak yapılan ve içerisinde tüm temel ihtiyaç alanlarının bulunduğu ortalama 20 – ile 50 metrekarelik alanlardan oluşan tekerlekli evlerdir. Bu son dönem gelişmiş mobil ev seçenekleri, sadece ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünya da büyük bir ilgi bularak tercih edilmektedir. Taşınabilir evler olarak da adlandırılabiliyorlar. Yeterli sayıda yatak, mutfak alanı, wc ve banyo gibi gerekliliklerin her biri Tiny house modelleri içerisindeki yerini alıyor.

Römorklu taşınır evler yapımı sırasında olabildiğinde doğal malzemeler bir araya getirilmekte ve doğaya uygun olarak dekore edilmektedir. Severek kullanmanız için iç mekân olarak aydınlık, yüksek ve ferah alanlara dönüştürülür. Çevreye karşı hiçbir şekilde zarar ve tahribat oluşturmayan bu seçenekler Çekmeköylü müşterilerimizin zevklerine uygun biçimde üretiliyor.

Firmaya https://peratinyhouse.com linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı