Sponsorlu Bağlantılar

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris ışıltısı günümüzde devrim yaratacak ölçüde estetik uygulamalardan biridir.  Paris ışıltısı cilt ve doku üzerinde parlaklık kazandırırken aynı zamanda hacimde kazandırır.  Cildin nem oranını arttırır, nem dengesini sağlar, asit moleküllerini harekete geçirilerek yaşlanmaya karşı antioksidan özellik yaratır. Canlılık ve parlak görüntü sağlar. Genel anlamda Paris ışıltısı anti aging bir bakımdır.  Bir tür mezoterapi formülü olduğu söylenebilir.

Yaşa bağlı olarak veya olumsuz çevre koşullarından etkilenen cildin elastikiyetini tekrar kazandırır. Hacim kaybetmiş olan ciltlerde kırışıklıkları tedavi ederek dolgunluk verir ve kırışıklıkları açar. Aynı zamanda Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden ciltte oluşan deformasyonları ortadan kaldırır. Güneş ışınlarının hücresel tehlikesine karşı da hızlı bir tedavi niteliğinde çözüm sunar.

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris ışıltısı günümüzde bu konuda tecrübeli ve deneyimli birçok merkez tarafından yapılmaktadır.  Ancak fiyatlar birbiriyle aynı olmayabilir. Tedavinin yapılacağı merkezin durumu, çalışacak ekibin sayısı, hekimin bu konudaki tecrübesi ve deneyimi bir de hangi bölgelere uygulanacağı fiyatlarda farklılık yaratır.

Dolayısıyla doğru fiyat öğrenmenin temel koşulu ilk muayene de doktorla yüz yüze görüşerek muayene etmesi ve hangi bölgelere Paris ışıltısı uygulanmasına karar vermesi sonucunda olur.  Dolayısıyla fiyatta bu aşamada ortaya çıkar. Başlangıçta cilt analizi yapılır.  Cilt analizi sonrasında Paris ışıltısı hasta için uygun olup olmadığına karar verilerek uygulama gerçekleştirilir.

Dudak Dolgusu Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu fiyatları farklılık göstermektedir ve kadınların son yıllarda özellikle en fazla tercih ettiği uygulamalardan biridir.  Dudaklarda gerek genetik olarak gerekse ilerleyen yaşta hacım küçülmesine bağlı olarak farklılık oluşur. Her iki durumda da dudak dolgusu hem daha dolgun ve hacimli dudak sağlar hem de kişiyi daha genç ve daha dinamik gösterir.

Dudak dolgusu fiyatları değişir ve yüzde altın oranı hesaplanarak yapılır. Buna hekim karar verir. Dudak dolgusunda öncelik doğallık ve doğal bir güzelliğe sahip olmaktır. Yapay bir dudak olmasını hiç kimse tercih etmez. Dolayısıyla altın oranı hesaplanarak dudak dolgusunun nasıl olacağına hekimin karar vermesi doğrudur. Dudak dolgusu birçok estetik merkezinde yapılmaktadır.  Ancak bu konuda doğru merkezin seçilmesi oldukça önemlidir.  Hem doğal olması hem çekici olması hem de yüze genç bir ifade kazandırılması açısından dudak dolgusu tecrübeli ve deneyimli hekimler tarafından yapılmalıdır.

Çene Dolgusu

Çene dolgusu fiyatları farklılık gösterir ve bu işlem tek bir seansta yapılan uygulamalardan biridir. Ancak çene dolgusunun nasıl yapılacağına hastaya yapılıp yapılmayacağına ve gerçekten hastanın böyle bir çene dolgusuna ihtiyacı olup olmadığına hekim karar vermelidir.  Çene dolgusu işlemi yaklaşık olarak 15 dakika gibi bir sürede yapılıp tamamlanır.  Genellikle lokal anestezi altında yapılan işlemde hasta hiçbir acı ve ağrı hissetmez.  Uyuşturma işlemi 10-15 dakika sürer.

İşlemin başlaması ve bitmesi ise toplam 30 dakika gibi bir sürede tamamlanır. Çene dolgusu fiyatları sonrasında o bölgede hafif kızarıklık oluşsa da bu birkaç saat içinde kendiliğinden geçer. Hasta işlemden sonra günlük yaşamına dönebilir.  Çene dolgusu uygulaması dolgu malzemesinin kalitesi ile birebir bağlantılıdır.  Dolgu işleminde hiyalüronik asit kullanılır. Çene dolgusu maksimum 2 yıl gibi bir süre rahatlıkla kullanılabilir.  İşlem mutlaka bir hekim tarafından yapılmalıdır.

Sağlıklı ve estetik bir görüntünün sağlanması açısından bu çok önemlidir. Hekim çenede var olan yapısal bozukluğu görür ve nasıl bir çene dolgusu yapılacağına karar verir. Dolayısıyla böyle bir estetik uygulamadan çok daha başarılı sonuç alınır.

Çene Dolgusu Fiyatları

Öncelikle çene dolgusu cerrahi bir operasyon değildir. Kısa bir sürede hekim tarafından yapılır. Dolayısıyla herhangi bir risk oluşturmaz. Çene dolgusu fiyatları konusunda hekim ile yüz yüze görüşerek fiyat belirlenmesi en uygun olandır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı