Sponsorlu Bağlantılar

Parcaesyatasima

Parcaesyatasima

Nakliyat sektöründe yer alan firma 2000 yılından beri parça eşya taşıma hizmeti veriyor. Taşınması gereken kişilerin parça eşyalarının güvenli ve zarar görmeyecek şekilde taşınmasını sağlayan firma deneyimli ekibi sayesinde zaman kaybı yaşanmasının önüne geçiyor.

Taşınacak eşyalar firma elemanları tarafından paketlenerek taşıma için hazırlanıyor ve belirlenen tarihte eşyaların taşınması sağlanıyor.

Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılıyor?

Firma tarafından birkaç parça eşya taşıma hizmeti profesyonel ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Eşyaların paketlenmesinden taşınmasına kadar tüm aşamalarda ekip titiz bir çalışma yürütüyor.

Taşınacak eşyalar kapalı kasa araçlara yerleştiriliyor ve verilen adrese zamanında ulaştırılıyor. Eşyalara paketleme esnasında etiket yerleştirildiği için istenilen yere ulaştırılması konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor. Parça mobilyaların taşınması durumunda ise demontaj ve montaj hizmeti de firma tarafından sunuluyor.

Nerelere Parça Eşya Taşımacılığı Yapılıyor?

Firma parça eşya taşımacılığı hizmetini Türkiye’nin her yerinden sunuyor. Kişiler firmanın telefon numarasına ulaşarak nakliyat taleplerini iletebiliyorlar.

Firmayı tercih edenler çeyiz eşyası, beyaz eşya, koltuk, öğrenci eşyası, televizyon, valiz ve antika eşya gibi parça eşyalarının taşınmasını sağlıyorlar. Parça eşyalarının taşınması için İstanbul bodrum nakliyat firmasıyla çalışmak isteyenler 444 9 069 numarası üzerinden firmayla iletişime geçebiliyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -