Sponsorlu Bağlantılar

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Büyücü hocalar, çeşitli uygulamalar ile insanların isteklerini, manevi dünyadaki enerjileri aracılığıyla yerine getirmektedir. Bu uygulamaların bazıları oldukça karmaşık iken bazıları da gayet basittir. Uygulamalar, genelde enerjinin kullanımına ve yönlendirilmesine dayanmaktadır. Son dönemlerde papaz büyüsü yaptıranlar giderek artmıştır.

Nasıl Yapılır?

Uygulamayı yapacak medyumun öncelikli olarak enerjinin kontrolünde ve yönlendirilmesinde belli bir uzmanlığa ulaşmış olması gerekir. Bu uzmanlaşma ardına, istenen büyü yöntemleri kullanarak, çeşitli etkiler yaratabilir. Papaz büyüsü de bu tarz etkileri yaratmak adına yapılan özel uygulamaları içerir. Papaz büyüsünde hocalar farklı teknikler, izlemektedir. Kullanılan malzemeler, sırlı dualar değişiktir. Papaza büyüsü soğutma çalışmalarında çok kullanılmamaktadır. Fakat Bazı durumlarda tercih edildiği de olmuştur.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı