Sponsorlu Bağlantılar

Özel Güvenlik Kursu

Özel Güvenlik Kursu

Güvenlik görevlisi olabilmek için ön koşul bu işin eğitimini herhangi bir güvenlik kursundan almış olmaktır. Bu kurs size gerekli eğitimin akabinde bir sertifika verir ve sertifika ile çalışan kurumlar sizi iş başı eğitimine almaksızın mesleğe başlatabilir. Burada iş başı eğitimi zaten ilgili kurs tarafından size verilmiştir. Ayes güvenlik olarak bizler tecrübeli ve alanında uzman personellerimiz sayesinde her türlü güvenlik kursu eğitimlerini vermekteyiz. Özel güvenlik kursu dendiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet vermesi sebebiyle kursiyerlerimizin öncelikli tercihleri arasındadır. Silahlı ve silahsız eğitim olarak ikiye ayrılan kurs eğitimleri size uygun saatlere göre ayarlanmaktadır. Yani kursa başlamadan önce kursun saati ve günleri hakkında şeffaf bir şekilde bilgilendirilir ve size en uygun zaman dilimine kayıt edilirsiniz. Kişilerin farklı işlerde çalıştıkları ve aynı zamanda bu kursu da almak istedikleri dikkate alınırsa kurs gün ve saatleri de oldukça önemlidir.

Özel Güvenlik Kursu Fiyatları

Kişilerin tercih ettikleri kursların eğitim kalitesi kadar önemli olan bir diğer husus da fiyatıdır. Önemli olan güzel bir eğitim almaktır ve bu eğitimi en uyguna alabilmek herkesin hakkıdır. Bizler de Ayes güvenlik olarak en kaliteli hizmete sizlere en uygun fiyata vermenin gururunu yaşıyoruz. Fiyat performans açısından kıyaslandığında piyasadaki en uygun kurslardan biri olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmetine uzun yıllardır devam etmektedir.  Özel Güvenlik Kursu fiyatları araştırması yapmadan direkt olarak ofisimizi ziyaret ederek fiyat almanız ve size özel indirimlerden faydalanmanız da sizlerin yararına olacaktır.

Silahlı Özel Güvenlik Kursu

Eğitimlerimizi silahlı ve silahsız olmak üzere 2 türde gerçekleştirdiğimiz ve daha da önemlisi sertifika garantisi ile hizmet veriyor olmamız kursumuza olan güveni kanıtlar niteliktedir. Yani kursumuza kayıt yaptırdığınız takdirde sertifika almanız garantidir. En güvenilir silahlı özel güvenlik kursu dendiğinde Ayes Güvenlik olarak bizler akla gelen ilk kurslardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu