Sponsorlu Bağlantılar

NEI Nerio Coin Satışı Başladı mı?

NEI Nerio Coin Satışı Başladı mı?

Meta tarafından tüm sanal platformları kapsayacak bir evren oluşturuluyor. Nerio adı verilen bu evrende tüm finansal işlemlerin kolayca yapılması adına da David Jack Stewart tarafından Nerio coin geliştirildi Resmi para birimi olarak tasarlanan bu tokenin gelecekte dünyada en çok kullanılacak token olmaya aday. Bu analizi kripto para uzmanları yapıyorlar.

NEI coin satışı başladı mı konusunda yapılan araştırmada ön satış işleminin başlamış olduğu görülüyor. Metaverse tarafından yapılan açıklamada ön satışın başlama tarihi olarak 2 Ocak 2023 verilmiştir. Belirlenen tarihte ise küçük ve büyük yatırımcıların yoğun ilgisi ile token karşılaştı. Geleceğin evreninde yerini almak isteyen kişiler ön satışı değerlendirmeye başladılar.

NEI Neriocoin Nasıl Alınıyor?

Neriocoin şu an için sadece ön satışı olan bir tokendir. Bundan dolayı da sadece Metaverse tarafından satışı için anlaşılan finans kurumlarından alınması mümkün oluyor. Ön satışın tamamlanması ile tokenin tam anlamıyla dolaşıma girmesinden itibaren de yatırımcısına yüksek kazanç getireceği ön görülüyor. Ayrıca sahip olunan token ile Meteverse evreninde arazi satın alma imkanı da bulunuyor.

Coinmarket, Pancake swap, Gate.io, Skybit Pro uluslararası finans kuruluşları olarak Meta tarafından geliştirilen bu en yeni coinin ön satışını gerçekleştiriyorlar. Geleceğin evreninde yerini almak isteyen kişilerde yukarıda adını verdiğimiz kuruluşlardan ön satış imkanı ile coini alabiliyorlar. Alınan token ile oluşturulan sanal evrende tüm alım satım işlemlerinin yapılması mümkün oluyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu