Gündem

Microsoft Windows 10 Pro Satın Al!

Windows 10 Pro Satın Al

Ev kullanıcı olmayıp iş icabı ile bilgisayar kullanıcılara özel olarak hazırlanan yeni iletim sistemi Windows 10 Pro satın al yapanlar avantajlarından faydalanıyorlar. Sistem tasarlanırken sadece ofis ve iş ortamlarına kolaylıklar sunacak şekilde özellikler eklenmiştir. Evde de kullanım sağlanabilecek olan bu sistemde ki çoğu özellik sadece iş ortamında kullanılabileceği için evler alınan bilgisayarlar için çok gerekli olmaz.

Evde farklı bir sürüm olan Windows Home sistemi seçilebilir. Windows 10 Pro sistemini alanlar ise işletmelerinde toplu olarak kullanıcı hesaplarını yönetebilme imkanına sahip olur. Ayrıca yazıcı gibi farklı cihazlara bağlantı konusunda da kolaylıklar sunar. Bununla birlikte uygulama ve program dağıtımı esnasında da Pro 10 ayrıcalıklarını yaşamanız mümkündür.

Farklı Versiyonlardan Windows 10 Pro’ ya Geçiş

Mevcut bilgisayar sistemlerinde Windows 8.1 ya da Windows 7 işletim sistemi bulunanlar Windows 10 lisans satın al işlemi ile kolaylıkla bu versiyona geçiş yapabilir. Herhangi bir ek ücrete gerek kalmaksızın bu sistemin tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Sürekli olarak güncelleştirmeler ile kendini yenileyen Windows 10 sistemi içerisinde bulunan programlar sayesinde işyerinde üst düzey bir performans eşliğinde çalışma sağlanması mümkündür.

Bilgisayarlarda 1 GHz hızında bir işlemci mevcut olduğu sürece Windows 10 Pro çalıştırılması daha kolay bir hale geliyor. Ofislerde ve çalışma ortamlarında kullanıcılar arasında entegrasyon sağlamak amacı ile de Windows 10 Pro ya geçiş yapılması önem arz eden konular arasındadır.

Windows 10’un Hangi Sürümü ile Oyun Oynamak Daha Avantajlıdır?

Özellikle oyun oynayanlar tarafından sürekli olarak soruşturulan ve merak edilen konulardan bir tanesi Windows 10 satın al işlemlerinde hangi versiyonu almak gerektiğidir. Normal şartlarda orijinal olan oyunları oynamak için Home sistemi gereksinim olarak ihtiyaçları karşılayabilecek durumdadır.

Pro sürümüne baktığımızda farklı birçok ek özellikler bulunuyor olsa da farklı uygulamalar kullanılarak da bunlar elde edinebilir. O yüzden işyeri sahipleri, kurumsal firmalar tarafından Windows 10 Pro sistemi daha çok kullanılır. Versiyon özellikleri içerisinde gerek raporlamalarda, gerekse server olarak kullanılabildiği için avantajlı olarak karşımıza çıkar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı