Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Hocalar Hakkında Yorumlar

Medyum Hocalar Hakkında Yorumlar

Bu dönemde gerçek ve dolandırıcı medyum hocaları birbirinden ayırmak oldukça zor bir olaydır. Dolandırıcılık konusunda uzmanlaşmış o kadar çok sahte hoca var ki onları ayırt etmek giderek güçleşmektedir. Çok sayıda insanı tuzağına düşüren, asıl medyum hocaların isimlerini kullanarak varlığını devam ettiren bu tür insanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Medyum hoca yorumları, gerçek ve sahtekar hocaları birbirinden ayırmada yol göstericidir.

Sahte Profiller

Birçok sözde hoca sahte profil açarak insanları maddi olarak sömürmektedir. Gerçek medyum hocaların isimlerini kullanarak insanların güvenini kazanmaya çalışıyorlar. Maddi anlamda binlerce kişiyi mağdur edebiliyorlar. Medyum ali gürses ile geri getirme büyüsü yaptıranların sayısı her gecen gün artmaktadır. Deneyim yaşayanların yorumları sitelerde mevcuttur.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı