Sponsorlu Bağlantılar

Maske Satışında Öncü Marka

Maske Satışında Öncü Marka

Maske kullanımı önceden sadece hastaneler ya da hijyen gereken yerler ile sınırlıyken artık hayatımızın en önemli parçası haline geldi. Maske kullanımı pandeminin yayılmasını engelleyecek en önemli faktördür. Kişi maske takarak hem kendini hem de çevresindeki insanları koruma altına alır. Piyasada çok fazla maske bulunmaktadır, maske seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Sabomar en kaliteli maskelerin satışını yapıyor. Böylece sizin ve çevrenizdeki insanların güvende kalmasını sağlıyor.

Cerrahi Maske

Sabomar cerrahi maske satışında da öncü markalardan biridir. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsünden korunmak için takılan cerrahi maskeler 3 katlı oldukları için üstün koruma sağlar. Medizer maske markası ile hem sizi hem de çevrenizdeki insanları koruma altına alır. Beyaz, yeşil gibi klasik renkler dışında siyah ve renkli renklerde cerrahi maske satışı da yapılıyor.

Maskeler 50’li paketler halinde satılıyor, her maske meltblown ya da spunbond kumaştan üretiliyor. Bu sayede daha rahat nefes almanız sağlanıyor. Ancak 3 katlı oldukları için kesinlikle dışarıya nefesinizi çıkarmıyor. Maskelerin burun kısımlarında tel bulunuyor. Bu teller daha rahat etmenizi ve ağız- burun bölümünüzüz tamamen kapanmasını sağlıyor.

N95 Maske

Sabomar N95 maske satışını da yapıyor. N95 maskeler genelde zorlu ortamlarda kullanılan bir maskedir. Özellikle toz, boya ve benzeri partiküllerden korunmak için kullanılır. Ventil isimli özel filtrelere sahiplerdir. Bu sayede içerisinde bulunan havayı da temizleme özelliğine sahiptir. N95 maskeleri virüslerden korumak için üretilmemiştir, bu yüzden bu dönemde kullanımları çok da doğru değildir.

Ancak günümüzde özellikle ffp1, ffp2 ve ffp3 standartlı maskelerin kullanımı yaygınlaşmıştır. N95 maskeler genelde beyaz renkli olur, filtre kısımları sarı, kırmızı, mavi gibi farklı renklerde olabilir. Kulaklıkları lastikli olduğu için kesinlikle rahatsızlık vermez. Cerrahi maskeler gibi paket halinde satılmazlar, tekli satılırlar.

Hangi Markalar Var?

Sabomar farklı markalarda maske satışı yapmaktadır. İstediğiniz markayı online siteden kolayca seçebilir ve o markanın maskelerine göz atabilirsiniz. Sabomar kendi markasının maskelerine de sahiptir.

Bunun dışında;

  • Medizer
  • Hogu’s
  • NoVid
  • (A,-Y) arası bütün markaları içinde barındırmaktadır.

Marka çeşitliliği bakımından oldukça gelişmiştir. Her marka kendine ait özelliklere, kaliteye ve fiyat aralığına sahiptir.

Toptan Satış

Sabomar toptan maske satışı da yapmaktadır. Maskeleri tekli ya da 50’li paketler halinde alabileceğiniz gibi toptan olarak da alabilirsiniz. Bu özellikle maske satışı yapmak isteyenlerin işine yarayacaktır. Sadece maske değil başka ürünlerin de toptan satışını yapmaktadır.

Bu ürünler;

  • Toptan terlik
  • Baskılı maske
  • Toptan iş ayakkabısı
  • Toptan siperlilk
  • Toptan tek kullanımlık önlük
  • Toptan tek kullanımlık tulum şeklinde sıralanabilir.

Bu ürünlerin tek başına satışları yapılmamaktadır. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız online sitesinde yer alan formu doldurabilir ve mesajınız yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı