Sponsorlu Bağlantılar

Maris.com.tr

Maris.com.tr

Çevreye karşı duyarlılığımız az olup kara ve denizleri zararlı atıklar ile kirletiyoruz. Çevreye, doğaya ve canlılara duyarlı olan firma özellikle deniz temizliği için gerekli araç gereç ve malzemelerin satışını yapmak üzere online sipariş hattı ile internet üzerinden hizmet veriyor. Kaliteli ürünlerin tedarikçi firması olarak hizmet veren firmada pek çok koruyucu ve temizleyici ekipmanlar bulunur.

Ürün Kataloğu

Güvenilir, sağlam ve kaliteli ürünleri ile denizlerin temiz kalmasına aracılık yapan firma belediye ve kamu ve özel kurumlar ile çalışmaktadır. Ayrıca çevreci sivil toplum kuruşlarına da her türlü desteği sağlamaktadır. Firmanın ürün kataloğunda; çöp kapan, deniz güvenlik bariyeri, döküntü kitleri, emici malzemeler, depolama tankı, süzgeçler, deniz yüzey temizleyiciler ve özel nitelikli pompalar bulunur.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı