Sponsorlu Bağlantılar

LRC Coin Nedir?

LRC Coin Nedir?

Loopring DeFi protokolünün LRC adı verilen kendi coini vardır. LRC, ERC-20 tabanlı bir coindir. Coin’in maksimum arzı 1,37 milyardır.

Proof-of-Work (PoW) algoritmaları, Loopring tarafından ağ üzerinde yeni bloklar oluşturmak ve doğrulamak için kullanılır. Loopring’den gelen coinler, madencilere ödül olarak verilir.Loopring borsasında daha düşük işlem ücretleri, LRC stake eden kullanıcılar için avantajdır. Coine Huobi, Coinbase, KuCoin, Binance ve Gate.io üzerinden erişilebilir.

LRC için farklı kullanım durumları mevcuttur:

  • Ring madencileri için ödül planı.
  • Sahip olanların geliştirmeyle ilgili güncellemelere oy hakkı.
  • LRC Coinler’i yakma
  • LRC stake etme

2022 itibariyle coin dağılımı:

  • %50 kullanıcılar
  • %10 danışmanlar, muhasebeciler ve borsalar
  • %20’si Loopring grubuna gider
  • Loopring Ekosistem Geliştirme Fonu %20’dir.

Loopring Coin Geleceği

Birkaç yüksek hızlı ticaret taktiği, Loopring coin geleceği Ethereum’dan 1/100’de 1000 kat daha hızlı çıktısı sayesinde artık ilk kez DEX’lerde kullanılabilir. Loopring, kullanıcı varlıklarını yönetmenin düzenleyici yüküyle uğraşmak zorunda kalmadan kripto para borsası kurmak isteyen şirketler için avantajlıdır.

Kullanıcılar, gözetim dışı teknoloji sayesinde her zaman kendi paralarına erişebilir ve DEX operatörlerinin yatırımlarına el konulmasını önlemek için sorumlu davranmaları için mali teşvikler tarafından sağlanan ek güvenlik vardır.

Bu özelliklerle Loopring, merkezi borsaların yerini alma ve yeni, güvenli ve verimli bir dijital ekonomi kurma potansiyeline sahiptir.

Metaverse Coinler Yükselecek mi?

Buradaki bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Metaverse yatırım kavramı kullanıcılara, teknoloji sayesinde fiziksel sınırlamalardan kurtulacakları sanal bir dünya sunmayı amaçlıyor. Birçok kişi tarafından ise “geleceğin teknolojisi” olarak adlandırılan metaverse Kripto Para Piyasası içinde de etkisini gösterdi.

Mark Zuckerberg’in Facebook duyurusundan ve şirketin adını “Meta” olarak değiştirmesinden bu yana Metaverse tabanlı proje içeren kripto paralar trend olmuştu. İyi haber şu ki, metaverse projeleri nispeten genç olduğu için madeni para fiyatları oldukça ucuzdur. Metaverse madeni paraların çoğu 1 $ veya daha düşük bir fiyatla fiyatlandırıldığından, herkes bundan bir yatırım olarak faydalanabilir. Ancak bu, her projenin değerli olduğu anlamına gelmez.

Risk toleransınız ve bu son teknolojiye aşinalığınız, meta veri deposuna yatırım yapıp yapmamanızın kararlaştırılmasında önemli bir rol oynayacaktır.

Son olarak belirtmek gerekirse Kripto Para Borsası yüksek volatilite ve risk içermektedir. Bu yüzden kesin bir sonuca varmak doğru olmayacaktır. Kendi kişisel araştırmalarınız sonrası yatırım yapma kararına varmanız sizin adınıza yararlı olacaktır.

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu