Sponsorlu Bağlantılar

Leke Kremi

Leke Kremi

Leke kremi, bazı nedenlere bağlı olarak oluşmuş olan lekelerin rengini normale çevirmek amacıyla kullanılmaktadır. İnsan vücudunda oluşmuş olan lekeler özellikle eller ve yüz gibi vücudun görünen kısımlarında oluşmuşsa bu durum oldukça can sıkıcı bir durum olmaktadır. Bu durumun tedavi sürecinde bir takım özel formüller içermekte olan kremler kullanılmaktadır.

Leke Kremi Kaç Günde Etki Eder?

amacıyla kullanılan leke kremleri en iyi formüller kullanılarak imal edilmektedir. Leke kremi içeriğindeki etkin maddeler sayesinde en kısa sürede etkisini göstermektedir. Leke kreminin etki etme süresi lekenin özelliklerine ve derinliğine göre değişebilmektedir. Güneş lekesi ve doğum lekesi gibi doğal yollarla oluşan lekeler ile yanık lekesi türündeki lekeler üzerindeki etki etme süresi değişiklik gösterebilmektedir. Bu değişikliğin nedeni leke özellikleri kadar insanın fiziksel sağlık durumu ile de yakından ilgilidir.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı