Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyonda Başarı İçin Bilinmesi Gerekenler

Lazer Epilasyonda Başarı İçin Bilinmesi Gerekenler

Lazer epilasyon cihazları teknik açıdan donanımlı bir şekilde üretilmiş ve insanların hizmetine sunulmuştur. Bu cihazlar yardımıyla vücutta çıkan kıl ve tüyler başarılı bir şekilde yok edilir. Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişiler için öncelikle uzmanlar birtakım testler yaparlar ve testler sonucu seanslara başlanır. Belirlenen seanslar kişiden kişiye değişen bir durumdur.

İzmir altın iğne tekniği ise daha çok genç ve güzel bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar tarafından tercih edilir.

Lazer Epilasyonun Başarılı Olması İçin Yapılması Gerekenler

Genetik veya psikolojik nedenlerden dolayı insan vücudunda aşırı tüylenmeler meydana gelebilir. Bu nedenle en yeni ve etkin uygulamalardan biri olan lazer epilasyon işlemleridir. Bu işlemler sonucu istenmeyen tüm kıllar etkin bir şekilde yok edilir.

Lazer epilasyon yaptırırken verimli bir sonuç isteyenler öncelikle doğru bir cihaz seçimi ile işlemlere başlamaları gerekir. Yani cilt rengine uygun olan cihaz seçilir. Bir diğer başarılı olabilme noktası ise kıl ve tüylerin kalın ya da ince olmasıdır. Çünkü kalın kılların yok edilmesi daha kolaydır. Lazer epilasyona başlamadan önce lazer yapılacak yerlerin bir ay öncesinden dokunulmaması gerekir.

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

Hydrafacial tekniği ölü hücreleri ve cildin fazla yağ oranlarını temizleme işlemidir. Bu işlem ile öncelikle yağ ve kirden tıkanan gözenekler temizlik ürünleri ile açılmaya ve nefes alması sağlanır. Nefes alan cildin beslenmesi için nemlendirici ve serum tarzı ürünler kullanılarak siyah nokta ve yağlardan arınır. Burada vakum denilen bir aletle tüm gözenekler temizlenir.

Tüm bu işlemlerden sonra şoklama denilen bir yöntem uygulanır. Bu yöntemde solüsyon denilen bir madde derinin alt katmanlarına hapsolması için şoklanır. Bu madde cildin alt tabakalarında vitamin görevi görüyor. Hydrafacial yöntemi seanslar şeklinde olduğu için daha çok 4 ya da 6 seans olarak düzenlenir. Böylece cilt ışıltılı ve parlak bir yapıya sahip olur. İzmir hydrafacial işlemi ile de cilt üzerinde görülen tüm sivilce, akne, leke ve ince çizgiler ortadan kaldırılır.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Yeni gelişmeye başlayan bu yöntem insanların rahatsızlık duyduğu birçok sorunu başarılı bir şekilde ortadan kaldırıyor. Radyo frekans enerjisi altın iğne uçlar sayesinde istenilen bölgenin alt katmanlarına gönderilir. Deri altındaki tabakaların aşırı ısınması sağlanarak buradaki ölü hücreler onarılmaya başlanır. En çok yeni kollajen üretimin başlaması cildin istenilen düzeye gelmesinde yardımcı olur. Bu tekniği herkes kullanabilir. Çünkü kısa seanslar halindedir.

İlk işlemlerden sonra bile başarılı sonuçlar görülebilir. Bu tekniği vücudunda sarkma olan kişiler, yara, akne izleri ve leke izleri bulunan kişiler tercih edebilir.  Kadın erkek tüm kişiler bu hizmetten yararlanabilir. Yapılan işlemler sonrasında cilt gergin bir yapıya sahip olur ve genç bir görünüme kavuşur.

Lazer Epilasyon Nedir ve Fiyatları 2020

Lazer epilasyon vücudun tüm bölgesinde verimli bir şekilde kullanılabilir. Bu cihaz yardımı ile tüm kıl ve tüylerden kurtulmak mümkündür. Seanslar halinde düzenlenen lazer epilasyon için ilk uygulamaya giden kişilerin lazer yapılacak bölgedeki kıllara 15 gün öncesinde dokunmaması gerekir. Böylece tüm tüyler görünebilir düzeyde olacaktır. Kıl ve cilt tipine uygun cihaz ile seri atışlar yapılarak işleme başlanır. İzmir lazer epilasyon sunduğu hizmetler ile önemli bir başarı yakalamıştır.

Birkaç seansta bile etkili sonuçlar elde edilir. Aynı zamanda bu yöntemin sağlık açısından da olumsuz bir yan etkisinin olmaması daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır. İzmir lazer epilasyon fiyatları 2020 tüm müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı