Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Öncesi ve Sonrası

Lazer Epilasyon Öncesi ve Sonrası

Kâğıthane Lazer Epilasyon işlemine yer açmak için hemen iletişime geçerek randevunuzu alabilirsiniz. Epilasyon uygulamalar geçici olarak istenmeyen tüylerin giderilmesini sağlarken lazer ışınları ile gerçekleştirilen lazer epilasyon uygulaması ise kalıcı sonucun elde edilmesine olanak sunar. Lazer epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmak için ise Şişli Lazer epilasyon merkezimizi ziyaret ederek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Lazer epilasyon uygulamaları farklı cilt tipine, kıl köküne ve cilt rengine göre farklı çeşitlere ayrılarak uygulanır. Uzmanlık gerektiren bu işlemlerden yararlanmak için ise Beşiktaş lazer epilasyon merkezimiz ile iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nedir? Nasıl Yapılır?

Lazer ışınları ile kıl köklerine yapılan uygulamalar ile kıl köklerinin yakılarak yok edilmesi işlemlerine lazer epilasyon adı verilmektedir. Lazer epilasyon uygulaması farklı cilt tipi, kıl tipine göre değişim göstermekte olup aynı zamanda uygulanacak olan alanda göre de değişim gösterir.

Lazer epilasyonlar seanslar ile yapılır. Doğası gereği tekrardan çıkma eğilimi gösteren kıl kökü tekrardan yakılır. Yakılma işlemleri kıl kökünün çıkma eğilimi göstermediği aşamaya kadar devam eder. Bazı kıl kökleri daha inatçı olmak ile beraber bazıları daha kolaylıkla pes edebilmektedir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon uygulamalarında tercih edilecek olan uygulama çeşidi ve seansları farklılık gösterir. Uygulama içeriği ve seanslara göre de lazer epilasyon fiyatların değişmektedir. İstenmeyen tüylerinizdeki kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayacak olan uygulamalar yer açmak için iletişime geçebilirsiniz. Yapılacak olan işlemler de seanslara uygun olarak işlem yapmanız durumunda istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkün olurken tersi durumda ise istenmeyen tüyleriniz tekrardan çıkış eğilimi gösterebilmektedir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon uygulamaları farklı çeşitler ile sunulur. Bu çeşitler arasında kararın verilmesi ise uzman desteğinden yararlanılır. Lazer epilasyon çeşidinin yanı sıra seanslar da uzman kişi tarafından belirlenmektedir. Ng yag, Diode ve Alexandrite oalrka farklı lazer çeşitleri bulunur. Lazer uygulamalarında koyu tenler için tercih edilen NG yag lazer uygulaması olmak ile beraber açık tenliler için ise Alexandrite uygulamasına yer verilir. Bunun yanı sıra Diode lazer epilasyon uygulaması ise uzun dalga boyuna sahip olup koyu tenliler içinde uygulanabilen bir yöntem olması ile bilinir.

Lazer epilasyon çeşitleri arasından seçim yaparken biri diğerinden daha kalitelidir ya da daha iyidir demek doğru değildir. Her biri uygulama alanına göre farklılık taşımasının yanı sıra uygulama içeriğine göre de avantaj sağlayan çeşitlere sahiptir.

Kâğıthane Lazer Epilasyon merkezimizi ziyaret ederek lazer epilasyon işlemlerinizi gerçekleştirmek için gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Seanslarını ve seans aralıklarınız ile ilgili detaylı bilgi sunacak olan uzmanlarımızı aynı zamanda Beşiktaş Lazer Epilasyon merkezimizde de bulabilirsiniz.

Lazer epilasyon çeşitlerinin uygulanmasında aynı zamanda uygulamanın yapılacağı bölge de önem taşımaktadır. Bu aşama da uygulama alanına göre uygun olan lazer çeşidinin belirlenmesi yapıldıktan sonra uygulamanın kaç seans süreceği de ortalama olarak belirlenir. Lazer epilasyon uygulamalarında özellikle konusunda uzman olan kişilerden yararlanılması ise istenen sonuca da doğru lazer çeşidi ile ulaşılmasına destek olmak amacı ile gereklidir.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Uygulanması Gerekir?

Lazer epilasyon uygulamasının hayata geçişinde farklı seans uygulamalarına yer açılmaktadır. Bu işlemlerde uygulanacak olan seans uygulamalarının kaç adet olacağının belirlenmesinde kıl tipi, cilt rengi ve daha birçok detay önem taşımaktadır.

Şişli Lazer Epilasyon işlemleriniz için iletişime geçerek kolaylıkla randevunuz oluşturarak istenmeyen tüylerinizde sonsuza kadar kurtulmanın avantajını elde edebilirsiniz. Lazer epilasyon ve fiyatları 2020 için hemen irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı