Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon uygulamaları uygun fiyat seçenekleri ile kalıcı ve kaliteli sonuçlar sunması nedeni ile sıklıkla tercih edilir.  Bayanların ve erkeklerin vücutlarında istenmeyen her türlü kıl ve tüyden kurulmalarını mümkün hale getiren lazer epilasyon uygulamaları her merkezde farklı fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunulur. Epilasyon olmadan farklı yöntemler ile harcanan birçok zaman kaybının önüne geçen epilasyon uygulamaları fiyat açısından da diğer uygulamalara göre oldukça uygun fiyatlar karşılık gelir. Kadıköy lazer epilasyon merkezleri ile iletişime geçilerek bölgelere göre fiyat bilgisine sahip olmak mümkündür.

Göztepe lazer epilasyon uygulamaları her ne sebeple olursa olsun vücutta bulunmayan istenmeyen tüyleri yok eder. Kılı üreten hücrelerin etkisiz hale gelmesini sağlayan cihazlar ile belirli seansların ardından kalıcı sonuçların görülmesi mümkün olur.

Lazer Epilasyon Nedir? Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon, vücutta bulunan istenmeyen tüylere lazer ışını verme yöntemi ile kıl köklerini zayıflatma işlemlerine verilen addır. Bu yöntemin sonucunda kıl kökleri büyük oranda zarar görür ve tekrar kılın çıkmasının önüne geçilir. Kökler zayıflayarak kıl üretimini durdurur ve pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmak mümkün olur.

Göztepe lazer epilasyon uygulamalarında lazer ışını kıl köklerine yansıtılır. İşlem süresi boyunca lazer ışınları vücutta derinin altına iner ve kıl köklerinde mevcut olan foliküllere ulaşır. Işının zamanla tahrip etkisi yaratması ile hasar meydana gelir ve kıl köklerini üreten hücreler tamamen etkisiz hale gelir. Sağlık açısından kıl kökü haricinde hiçbir dokuya zarar vermeyen cihazlar ile sağlıklı sonuçlar alınır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadıköy lazer epilasyon uygulamaları kalıcı sonuçlar vermesi nedeni ile güven vermektedir. Lazer epilasyon için tercih edilecek her bölge için farkı fiyat tarifesi uygulanır. İstenilen her bölgede uygulanabilen lazer epilasyon uygulamaları belirli dönemlerde kampanyalar ile daha uygun fiyatlara da tercih edilebilir. Tüm vücut olarak sunulan epilasyon uygulamalarında kısa sürede etkili sonuçları uygun fiyatlara almak mümkündür. Epilasyon merkezleri ile iletişime geçilerek net fiyatlar hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Ataşehir lazer epilasyon uygulamalarında her tene ve kıl köküne göre farklı teknikler kullanılabilir. Epilasyon için sunulan çeşitler farklı özellikleri ile kıl köklerinde başarılı sonuçlar verir. En sık tercih edilen yöntemler Alexandrite lazer ve ND lazer yöntemidir. Özellikle açık renkli tenlerde kalıcı sonuçlar veren uygulamalar Alexandrite lazer ile tahriş problemi olan kişilerde cilde zarar vermeden sonuçlar elde etmek de mümkün olur. Lazer uygulamalarında tercih edilen diğer yöntemler Diode lazer, IPL lazer, Ruby lazer olarak sıralanabilir.

Kaç Seans Uygulama Gerekir?

Lazer epilasyon uygulamalarında başarının tek koşulu seanslara devam etmek ve sonuna kadar seansları takip etmekti. Vücutta meydana gelen kıl köklerinin yapısı aynı olmak birlikte her kılın uzama evresi ve kalınlığı birbirinden farklıdır. Bu nedenle lazer epilasyon uygulamaları tek seansta sonuç vermez. Her seansta vücuda nüfuz eden ışınlar ile belirli bir sürenin ardından bütün kıllar etkisiz hale gelir. Ancak hepsinin etkisiz hale gelme zamanı farklıdır. Ortalama olarak 6 seansta ciddi sonuçlar alınabilir. Lazer epilasyon fiyatları 2020 hakkında net bilgi için merkezler ile iletişime geçilebilir.

Ataşehir lazer epilasyon uygulamaları ile vücudun her noktasında bulunan istenmeyen kıllar özel bir teknoloji ile yok edilir. Kıl köklerinin kısa sürede zayıflamasını sağlayan üst düzey teknolojik aletler ile belirli seansların ardından kalıcı olarak çözüm elde edilir. Her cilt tipine uygun olan lazer epilasyon cihazları ile güvenilir koşullarda tene zarar gelmeden istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı