Sponsorlu Bağlantılar

Konya İnşaat Sektöründe Öncü İsim Gözeller İnşaat

Konya İnşaat Sektöründe Öncü İsim Gözeller İnşaat

 

22 yıl önce kurularak büyük bir heyecan ve şevkle kurulan Gözeller İnşaat, Konya’da inşaat sektöründe en iyi, en büyük ve en prestijli firma arasında yer alıyor.

 

1999 yılında sağlam temeller üzerine kurulan Gözeller İnşaat, ilk günkü heyecan ve şevkle proje üretmeye, binlerce aileyi ev sahibi yapmaya devam ediyor,

 

30 a yakın en prestijli ve en görkemli proje üreten Gözeller İnşaat, Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörlerinde de oldukça iddialı…

 

Para kazanmayı hep ikinci planda tutan, verdiği sözü arkasında duran ve bugüne kadar hazırladığı 30 ayrı projede zamanında önce anahtar teslimini yapan Gözeller İnşaat, Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörlerindeki başarılı çıkışını her geçen gün yenilemekte.

 

Konya’da İnşaat ve Konya’da Yatırım sektöründe öncü ve lider konumundaki Gözeller İnşaat, Konya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri konumundadır.

 

Vizyonu ışığında, güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak olan Gözeller İnşaat, misyonu doğrultusunda gerçekleştirdiği tüm projelerinde, şirket stratejik hedeflerinde başarıyı ön planda tutmuştur.

 

Kaliteyi sürdürülebilir kılmak, iş verimliliğini sağlamak, işi iyi ve doğru yapmak, işleri zamanında-bütçesinde-performansında tamamlamak, süreçlerin etkili bir şekilde yürütülmesini sağlamıştır.

 

Süreçlerin beklenen sonuçları ortaya çıkarmasını güvence altına alan Gözeller İnşaat,  uluslararası kalite standartlarını, müşterilerinin-çalışanlarının ve paydaşlarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak amaçlarıyla etkin bir kalite yönetim sistemi oluşturmuştur.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı