Sponsorlu Bağlantılar

Kombi Bakım ve Onarımında En İyi Seçenek

Kombi Bakım ve Onarımında En İyi Seçenek

Kombi bakım onarım ve tamirat işlemlerinin yanı sıra montaj işlemleri de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren Baykan kombi servisi elemanları 7/24 çalışıyor. Yıllık kombi bakımının yanı sıra arıza konusunda da firma dört mevsim çözüm üretiyor.

Güncel ve Etkili Servis Hizmeti

Randevu işlemlerinin ardından firma elemanları söz verilen saatte adresinize ulaşmak için yola çıkmaktadır. Firma elemanları adresinize gelmeden önce telefon açıyor ve müsait olup olmadığınızı soruyor.

Randevu işlemlerinde telefon ve adres bilgileri yanlış olursa zaman kaybı meydana geliyor. Verdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığına dikkat edin. Baykan servisi gerekli yedek parçaları araçta hazır bir şekilde bulunduruyor.

Servis elemanları bir garantili yedek parçaları gerektiğinde monte ediyor. Ayrıca işçilik konusunda da firma bir yıl garanti veriyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı