Sponsorlu Bağlantılar

Kilavuzdanismanlik.com

Kilavuzdanismanlik.com

Firma 15 yıldır belgelendirme ve danışmanlık üzerine hizmet veriyor. Bu danışmanlık hizmeti şirketlerin kalite standartlarını belirleyen Iso belgeleri için oluyor. Firmanın danışmanlık yaptığı Iso belgeleri arasında Iso 27001 belgesi bulunuyor. Firmaların şirket içi ve müşterilerine ait bilgilerin güvenliğini sağlamaları için sahip olmaları gereken bu belgeyle ilgili danışmanlık hizmeti firma tarafından veriliyor. Böylelikle kişiler Iso 27001 belgesine sahip olmak için neler yapmaları gerektiğini ve belge başvurusunu nasıl yapacaklarına dair detayları öğrenebiliyorlar.

Danışmanlık Hizmeti Veren Belgeler

Firmaların bilgi güvenliğinin sağlanacağı belgeler için danışmanlık sunan firma Iso 27001 dışında pek çok belge için hizmet veriyor. Bu belgeler arasında Helal Belgesi, Iso 9001 Belgesi, CE, SKS 2015, ISO 22000, FSC ve TSE belgeleri yer alıyor. Firma bu belgelerin alınması içinde taşınması gereken şartları, teslim edilmesi gereken belgeleri ve belgelendirmeye dair tüm detayları kişilere personelleri aracılığıyla anlatıyor.

Böylelikle kişiler edindikleri bilgilere uygun başvurular ve çalışmalar yapabiliyorlar. Danışmanlık firması ayrıca sahip olunan belgelere uygun çalışmaların yapılması ve kalite standartlarına uyulması adına belge sahibi şirketlerin elemanlarına ve sahiplerine eğitimler veriyor.

Kosgeb Desteği Veriyor

Firma danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra Kosgeb destek hizmeti de veriyor. Bu hizmet kapsamında Kobi işletmelerine pazar paylarını artırabilmeleri adına maddi destek hizmeti veriyor. Bu destekler tanıtım, eşleştirme, danışmanlık, eğitim, tasarım, belgelendirme, lojistik, gönüllü uzmanlık ve bağımsız denetim desteği oluyor. Firma bu desteklerle ilgili detaylarını mail adresi ve iletişim numaraları aracılığıyla kişilere bildiriyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı