Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp Kedi Sahiplenilir mi?

Kayıp Kedi Sahiplenilir mi?

Herkesin başına evcil dostunun ortadan kaybolması ile sonuçlanan kayıp kedi vakası gelebilir. Çeşitli nedenlerle kedi dostlarımız bir sebeple evden gidiyorlar. Bazıları eve dönecek kadar şanslı, bazı Kayıp kediler sokakta yaşamaya alışırlarken, bazıları da birileri tarafından bulunup geçici yuvaya alınabiliyor. Her ne olursa olsun Kayıp kedi sahibi olmak kedi dostları için çok zor olabiliyor. Bununla birlikte evini bir kedi ile paylaşmaya yeni karar verenler, kaybettiği dostu yerine yeni bir tane evlat edinmek isteyenler de bunu nasıl yapacaklarına da tam olarak karar vermiş değiller.

Kedi dostunuzu Evlat Edinmek İçin Kayıp Kedi İlanları Açan Siteleri Deneyin.

Kedi dostunuzu evlat edinmek için veterinerlere danışabilir, barınaklara da bakabilirsiniz. Ancak bunun yanında kayıp kedi ilanları açan siteler ve sayfalar aynı zamanda kayıp kedi olup ta bulunan kediler için de sayfa açıyorlar. Çoğu zaman kayıp kediler sahiplerine bu yolla kavuşsa da bazıları sahipleriyle hiç buluşamıyor. İşte bu noktada kayıp kedi ilanları içinden dilediğiniz bir kediyi evlat edinme şansınız bulunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı