Gündem

Karamollaoğlu, Akşener’i ağırladı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün bir araya geldi. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ziyareti sırasında,  İyi Parti’den Genel Sekreter Uğur Poyraz, Siyasi İşler Başkanı Cihan Paçacı, Milli Güvenlikten Sorumlu Başkan  Nuri Okutan ve Milletvekili Ümit Dikbayır eşlik etti.

Görüşmeye Saadet Partisi’nden ise; Saadet Partisi Genel Sekreter Mesut Doğan, Siyasi İşler Başkanı Cafer Güneş ve Milletvekili Abdulkadir Karaduman katıldı.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ziyaretinde Türkiye’nin karşı karşıya olduğu ülke meseleleri, ekonomi, siyaset ve pandemi süreci konuları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Karamollaoğlu ve Akşener görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı