Sponsorlu Bağlantılar

Kapadokya Otelleri

Kapadokya Otelleri

Masalsı atmosferi sebebiyle dünya genelinde bilinen ve sevilen Kapadokya’da, harika bir tatil için kalınacak otelin önemi büyüktür. Hill Otel, ambiyansı ve konforuyla Kapadokya otelleri arasında ayrı bir yer edinmeyi başarmıştır.

Kapadokya Balayı

İnsanlar, evliliklerinin her aşamasını özenle düşünüyorlar. Düğünün nerede yapılacağı ve nasıl olacağı gibi balayı konusu da ayrıntılı olarak düşünülüyor. Otel, Kapadokya balayı ayrıcalığı yaşamak isteyenleri misafir ediyor. Buradaki balayı, çiftler tarafından uzun yıllar sonra bile tebessümle hatırlanıyor.

Nevşehir Otelleri

Harika doğanın keyfine varmak, ödüllü aşçının nefis yemeklerinin tadına bakmak isteyenler Nevşehir otelleri içerisinde kalite ve konforu seçiyorlar. İnsanlar, bir yandan insanoğlunun ortak tarihi mirasını görüyor, diğer yandan teknolojinin konforunu yaşıyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı