Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Oyun Geliştirici Koleji

Kaliteli Oyun Geliştirici Koleji

Uzun yıllardır sektörde olan ve günümüze kadar binlerce game developer yetiştirmiş olan I. Game College, öğrencilerine verdiği nitelikli eğitim ile başta mesleki hayatları olmak üzere, kişisel yaşamları ve sosyal yaşamlarını da inşa etmelerini sağlıyor. Birçok farklı imkan ve avantajı öğrencilerine bir arada sunan kolej, eğitmen kadrosunu da oldukça geniş ve sağlam tutuyor. Bu bağlamda kolejin eğitmenlerinin %70’i farklı üniversitelerden gelen akademisyenler tarafından oluşturuluyor.

Game development alanında birçok yenilik ile beraber kaliteli bir eğitim sunan kolej, öğrencilerine sadece yüz yüze değil, online şekilde eğitim alma imkanı da tanıyor. Bu sayede okula gidemeyecek olanlar için, bulunduğu yerden eğitim alma ve okulu tamamlama imkanı sağlanıyor. Bu da okulun daha fazla öğrenci yetiştirmesine ve daha nitelikli bir insan gücü sağlamasına neden oluyor.

Kolej Size Neler Vaat Ediyor?

Özellikle Unity konusunda size birçok farklı eğitim vaat den kolej, bununla beraber birçok farklı konuda da eğitim veriyor. Ayrıca size büyük bir kütüphane de sunan okul, 7/24 aktif sistemi ile aklınıza takılan sorulara anlık şekilde yanıt alabilmenize de olanak tanıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı