Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Etiket Kaliteli Ürünler

Kaliteli Etiket Kaliteli Ürünler

Vista etiket firması 2010 yılından itibaren 10 yıldır müşterilerinin ihtiyaçlarını sorunsuz olarak karşılamaktadır. Vista etiket firması müşterilerine hızlı, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiş bir etiket firmasıdır. Her ihtiyaca uygun etiket çözümleri vista etiket firması tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Vista etiket firması İSO 9001, ISO 14001, ISO 10002, ISO 45001 sertifikalarına sahip bir firmadır. Vista etiket firması aldığı sertifikalar ile de yaptığı işi ne kadar önemsediğini göstermektedir. Firma çalışanlarının ve Vista firması sahiplerinin yaptıkları işe aşkla bağlı olmaları ve üretim sektörünün önemli bir yerinde yer almalarının bilincinde olmaları sebebiyle birçok başarı birbirini takip etmiştir.

Vista Etiket Firmasının Sunduğu Hizmetler

Vista etiket firması Metalize etiket, Termal transfer etiketi, kraft etiket, şeffaf etiket, polipropilen etiket, şifreli etiket, kazı kazan etiket, opak pp etiket gibi birçok alanda etiket hizmeti vermektedir. Vista etiket firması kreatif tasarım hizmeti de vererek yaratıcı ambalajlar yapılmasına vesile olmaktadır.

Kazı Kazan Etiket

Kazı kazan etiketi, Qr kod veya şifre basılabilen etiketlerin üzerine laminasyon yardımıyla oluşturulur. Promosyonlu ürün kampanyalarında müşterilerle olumlu iletişimde etkilidir.

Kazı kazan etiketi ilaç, şampuan, kozmetik ürünleri gibi ürünlerde çok sık tercih edilebilmektedir.

Kraft Etiket

Kraft etiket, özellikle organik bakım ürünleri veya organik deterjanlar gibi doğal malzemelerin olduğu birçok alanda tercih edilmektedir.

Şeffaf Etiket

Şeffaf etiket su şişesi, kozmetik ürünleri, ilaç gibi cam ya da şeffaf plastik ambalajlı ürünlerde çok sık olarak kullanılır ve oldukça iyi sonuç alınır.

Metalize Etiket

Metalize etiket, plastik bazlı ya da kağıt bazlı olmak üzere 2 tarz da olabilmektedirler.

Metalize etiketler sirke, bal gibi ürünlerde tercih edilebilmektedir. Metalik etiketler oldukça şık bir görüntü de oluşturabilmektedirler.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı