Sponsorlu Bağlantılar

KALELİ MEDYA’dan Ödüllü Satranç Turnuvası!

KALELİ MEDYA’dan Ödüllü Satranç Turnuvası!

 

Daha önce KALELİ Medya bünyesinde yer alan KALELİ Spor tarafından düzenlenen ve halihazırda devam eden Ödüllü CS:GO Turnuvası’na ev sahipliği yapan KALELİ Medya, şimdi de Satranç Turnuvası düzenlemeye hazırlanıyor.

Satranç Turnuvası’nın online olarak yapılması planlanıyor. Turnuvaya katılım için https://kalelimedya.com web adresini veya şirketin aynı adlı sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

CS:GO Turnuvası 32 takımla başlamıştı.

 

KALELİ MEDYA Hakkında Merak Ettikleriniz

30 Ekim 2018 tarihinde Erhan Kaleli tarafından

Ankara’da KALELİ MEDYA YAPIM adıyla kurulan şirket, 6 Mayıs 2020 tarihinde KALELİ MEDYA YAYINEVİ’ni de bünyesine katarak faaliyet alanlarını genişletti.  25 Aralık 2020 tarihinde ise KALELİ MEDYA YAPIM YAYIN DAĞITIM EĞİTİM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. adını aldı.

 

Yapım şirketi olarak sinema, dizi film, müzik klibi,

sosyal mecra programları konularında farklı bir

bakış açısıyla sektöre hizmet ve üretim sağlamayı hedefleyen şirket, yayınevi olarak ise yazar ve okur odaklı bir ilkeyle yayıncılık alanına çok çeşitli ve üretken bir katkı sağlamayı hedeflemektedir.

 

Şirketin Resmî YouTube kanalı için, https://youtube.com/channel/UCirrGZEqAyvwA7v_UWwlPiQ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı