Sağlık

İzmir otizm merkezi

Fiziki engellerin hayatın akışını kaçırmanıza izin vermeyin.

Özgür Adımlar olarak İzmir’de hizmet verdiğimiz eğitim kurumumuzda çocuklarımızın eğitimine fiziki engellerin mani olmasına müsaade etmiyoruz. 2007 yılından itibaren grup eğitim sınıfları ve bireysel eğitim sınıflarının yanı sıra son teknoloji fizyoterapi salonu ayrıca aile danışmanlığı içeren rehberlik servisiyle Özgür Adımlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak yanınızdayız.

Özgür Adımlarda Hangi Eğitim Hizmetleri Verilir?

Ülkemizin üçüncü büyük şehri İzmir’de fiziki rehabilitasyon ve özel eğitim veren kurumumuz İzmir otizm eğitimleri konusunda oldukça başarılı tecrübelere sahiptir. Özgür adımların ilkesi olarak, eğitimde feda edilecek fert yoktur, amacı ile engelsiz özgür adımlara diyerek birçok alanda eğitim hizmetimizi sizlere sunmaktayız bulunmaktadır.

Bu eğitim ve hizmetlerden bazıları, özel öğrenme güçlüğü (disleksi) eğitimi desteği, yaygın gelişimsel bozukluk (otizm) destek eğitimi ve bedensel engelliler destek eğitimi (fizik tedavi) yanı sıra zihinsel engelliler destek eğitimlerini vermekteyiz. Bunlara ek olarak işitsel engelliler destek eğitimi gibi bireysel ve grup eğitim programları bulunmaktadır.

Hayatın her alanında desteklenmesi gereken fiziki veya farklı bir yönden özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların bu ihtiyaçlarına İzmir otizm denilince akla gelen eğitim kurumumuz Özgür Adımlar bünyesinde çözüm üretmekteyiz. Sizler de çocuklarınızın hem özel eğitim hizmeti programlarımızdan sizlerin ise aile danışmanlığı ve çocuk ile ergen danışmanlığı rehberlik hizmetlerimizden yararlanmanız için kurumumuza başvurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu