Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Dudak Dolgusu

İzmir Dudak Dolgusu

İncelen dudaklar için oldukça başarılı bir uygulama olan İzmir dolgu yöntemi dudakların olduğundan dolgun bir yapıya sahip olmasına olanak sağlamaktadır. Estetik açıdan oldukça şık bir görünüme sahip olan bir dudak yapısının oluşmasına olanak sağlayan bu uygulama alt ve üst dudağa uygulanabilmektedir.

İçerisinde yer alan çeşitli dolgu maddelerinin enjeksiyon yardımı ile dudak kısmına enjekte edilmesi şeklinde uygulanmakta olan bu yöntem dudaklarda oluşan şekil bozukluklarının düzeltilmesinde de etkili bir tedavi yöntemidir. İzmir dolgu lokal anestezi etkisi göstermekte olan kremlerin dudak kısmına uygulanması ile başlatılmaktadır. Yaklaşık olarak 20 dakika süren bu operasyon süreci sonrasında dudak yapısı kısa sürede dolgun bir görünüme kavuşmaktadır.

İzmir Botoks Nedir?

Estetik alanında oldukça yaygın bir uygulama olarak bilinen İzmir botoks uygulaması belirli içeriklere sahip toksin maddesinin bir şırınga yardımı ile uygulamanın istenildiği bölgeye enjekte edilmesi şeklinde uygulanmaktadır. Ortalama 20 dakikalık bir süreç içeren bu uygulama bölge üzerindeki etkisini en az 72 saat sonra göstermeye başlamaktadır.

Çoğunlukla göz çevresi, kaş kaldırma, alın ve dudak alanlarında uygulanmakta olan bu yöntem kış aylarında da terleme sorunu sürenler için de koltuk altı bölgelerine uygulanabilir bir yöntem niteliğindedir. Başarı oranı oldukça yüksek olan bu yöntemin ameliyatsız olması da artan taleplerin en açık göstergesidir.

İzmir Botoks Fiyatları

Geçmişten günümüze oldukça sıklıkla tercih edilmekte olan bu uygulama artan talepleri ile birlikte fiyat etiketinde de değişkenliklere sebebiyet vermektedir. İzmir botoks fiyatlandırma konusunda etki göstermekte olan etkenlerin başında botoks işleminin uygulanacağı alanın genişliği ön plandadır. Bunun yanında uygulama sırasında kullanılacak olan asit maddelerinin ölçüsü, kullanılacak olan enjektör sayısı ve yöntemi uygulayacak olan doktorun tecrübeleri İzmir botoks fiyatları üzerinde oldukça büyük etkilere sahiptir.

Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Günümüzde oldukça sıklıkla uygulanmakta olan bir estetik yöntem olarak bilinen İzmir lazer epilasyon yöntemi tıbbi alanda da son derece etkili bir yöntemdir. Geçmişten günümüze kadar süre gelen bu uygulama oldukça başarılı sonuçları da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle bu uygulamayı yaptıranlar tarafından sıklıkla olumlu yorumlanmaktadır.

Yalnızca ışın yardımı ile tüy bulunan bölge üzerine uygulanmakta olan bu epilasyon yönteminin ilk seanslarında ve çoğunlukla bölgeye göre acı hissettirir bir uygulama olması olumsuz olarak yorumlanan detaylar arasında yer almaktadır. Bu nedenle İzmir lazer epilasyon yöntemi etkili sonuçları ve olumlu olan yorum çoğunluğu ile estetik de her geçen gün daha fazla tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Doğal bir görünüm olanağı sunmakta olan dudak dolgusu çoğunlukla ince yapıda olan üst dudaklara uygulanmakta olan bir yöntem çeşididir. İzmir dolgu estetik görünümü güzelleştiren yöntemler arasında oldukça etkili tercihlerdendir. Alanında uzman doktorlar tarafından uygulanmakta olan bu yöntemde birçok farklı teknik kullanılmaktadır. Bu yöntemler kişinin dolgu talep ettiği alana ve isteklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Dolgun dudaklara ulaşım aşamasının ilk ayağı olan bu uygulama yapılan muayene sonrasında kişinin taleplerinin dinlenmesi ve dolgu malzemesi dolu bir şırınganın dudak üzerine enjekte edilmesi şeklinde uygulanmaktadır. İzmir dolgu içerisinde asit maddesi barındıran hyaluronik asit en fazla kullanılan dolgu maddeleri arasında yer almaktadır.

Dudak Dolgusu Etkisi Ne Kadar Sürer?

Etkisi ortalama 1 yıl gibi süreyi içermekte olan dudak dolgusu yöntemi yenilendikçe ömrünü arttıran dolgu türleri arasında yer almaktadır. İzmir dolgu bu alanda dudak yapısını şekillendiren en önemli yöntemler arasında yer almakta ve 6 ay gibi bir süreçte yenilenmesi gerektirmektedir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı