Sponsorlu Bağlantılar

İtalyanca Kursu

İtalyanca Kursu

İş, teknoloji ve sanat gibi birçok sektörde İtalyanca kursu görmenin önemi oldukça büyüktür. İtalyancayı en başarılı şekilde öğrenebilmek için dil kursumuzu tercih edebilirsiniz.

Öğrenmesi kolay olan İtalyanca, uluslararası kariyer planlaması yapan kişilerin üstünde durması gereken bir dildir. İtalyanca öğrenme açısından pek çok dile kıyasla oldukça kolaydır. Dil kursumuzda 40-45 saatlik öğrenimin ardından başlangıç kurunu tamamlayabiliyor, ardından dilerseniz ileri seviye kurlarımız için müracaat edebiliyorsunuz.

Neden İtalyanca Dil Kursuna Gitmelisiniz?

Kökeni Latinceye dayanan İtalyanca, günümüzde özellikle iş alanında gelişme gösteren bir dildir. İtalyanca ülkenin bölgelerine özgü birbirinden farklı lehçelerden meydana gelmektedir. Tarihte edebi açıdan yoğun yazar ve eser barındıran ülke, entelektüel ve sanat alanında kişiye birçok şey katabilir.

İtalyanca dil eğitimi veren kursumuzda dersi veren eğitmenlerimiz dile oldukça hakimdir. Kursa kayıt olup ilk derse girdiğiniz andan itibaren karşılıklı olarak ilerleyebileceğinizi ve kısa sürede gelişme göstereceğinizi anlayabiliyorsunuz.

İtalyanca İngilizce diline yakınlığı ve diğer dillere kıyasla öğrenmesi en kolay dil grubunda olması, birçok kişinin İtalyancaya merak duymasına zemin hazırlıyor. Özellikle orta seviye bir İngilizce dil bilginiz bulunuyorsa, İtalyanca dilini kısa bir sürede öğrenebiliyorsunuz.

Latin kökenli bir dil olan İtalyanca, İspanyolca, Portekizce ve Fransızca gibi birçok dile kapı araladığı için, kursumuzda gördüğünüz İtalyanca dil eğitiminin ardından diğer dilleri daha kolay bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.

İtalyanca Öğrenmek Artık Çok Kolay

İtalyanca diline ana dil derecesinde bir hakimiyeti bulunan eğitmenlerimiz eşliğinde yürütülen İtalyanca dersleri; konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerini geliştirmeye yönelik yapılıyor. Kursiyerlerin gramer gibi teorik bilgilerini öğrenmesi kadar aynı zamanda pratik edinmesini de sağlıyoruz.

İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan eğitmenlerimiz eşliğinde az kişilik sınıflarda Türkiye’nin en kaliteli dil eğitimlerini görme şansı elde edebiliyorsunuz.

İtalyanca dil derslerimiz başlangıç A1 ve A2 seviyeler olmak üzere ileri seviyeye kadar ilerler. Başlangıç seviyesinde olmayan kursiyerler için kursumuzda uyguladığımız seviye tespit sınavı ile seviye belirliyor, hangi seviyeye ait olduğu belirlendikten sonra o dereceye ait sınıflarda eğitim görmeye devam edebiliyor. Siz de İtalyanca kursu arayışındaysanız, bizimle iletişime geçebilir kurs işleyişimiz ve fiyatlarımızla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu