Sponsorlu Bağlantılar

İskenderun Oto Ekspertiz

hospitacar.com

Araç muayene hizmeti olarak başladığı Başakşehirde halen faal olarak çalışan firma yaygın bir ekspertiz hizmet ağı kurarak ülkenin tamamında güvenilir ve doğru bilgiler ışığında hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Double Kontrol Sistemi 

Ekspertiz hizmetlerinde alanında teknik yeterliliğe sahip en az iki eleman ile tüm araç parçalarını kontrol eden firma double kontrol sistemi ile tüm ülke bayiliklerinde olduğu gibi iskenderun oto ekspertiz bayiliğinde de bu sistemle çalışıyor.

Ayrıca bulunduğunuz ilden İstanbul Başakşehir firmasına gelmeden de ülkenin genelinde yer alan bayiliklerden aynı desteği almak mümkün. Araç muayene ve eskpertiz hizmetlerini bulunduğunuz il Kahramanmaraş’ta ise kahramanmaraş oto ekspertiz bayiliğinden güvenle yaptırabilirsiniz. Hizmetlerin tamamı bilgisayar desteği ile çalışan araçlar ile gerçekleştirirlir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı