Sponsorlu Bağlantılar

İphone Hafıza Yükseltme

İphone Hafıza Yükseltme

İphone cihaz tamir işlemlerinde her zaman teknik servis hizmeti alınmalıdır. Tüm iphone kullanıcılarına sundukları hizmetler ile güvenilir servis olduklarını gösteriyorlar. İphone ekran değişimi en sık talep edilen hizmetler arasında gösteriliyor. İphone cam değişimi dahil tüm işlemleri mümkün olduğu kadar en kısa sürede yapmaya çalışıyorlar.

Tamir Merkezi

Cep telefonu ve tablet cihaz tamir merkezi olarak verdikleri tüm hizmetlerde müşterilerine garanti veriyorlar. İphone açılmıyor sorunlarının çözümünde batarya ya da farklı parça değişimleri yapıldığında, 6 ay servis garantisi vererek, müşterilerinin cihazlarını güvenli kullanmalarını sağlıyorlar. Parça değişiminden sonra değiştirilen parça ile ilgili gerekli testleri yapıyor ve yapılan işlemler için garanti verdiklerini müşterilerine bildiriyorlar.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı