Sponsorlu Bağlantılar

İklimlendirmenin Adresi

İklimlendirmenin Adresi

İklimlendirme sektöründe 50 yıldan fazla süredir uzman kadrosuyla hizmet veren Baymak servis Tuzla Tepeören’de yer alan binlerce metrekarelik alan içerisinde iki üretim tesisine sahiptir. Peki, firmanın sunduğu hizmetler nelerdir? Firmanın şubeleri var mıdır?

Firmanın Hizmetleri

Baymak servis genel anlamda iklimlendirme hizmeti sunmaktadır. Firma; ısıtma sistemleri, klima, su ısıtıcıları, su teknolojileri ürünleri satmakta yenilenebilir enerji sistemleri kurmaktadır. Firmanın evlere ve şirketlere özel hizmetleri vardır. Firma teknik servisi ile ürün kurulumları evde yapılmaktadır. Ayrıca firma ürünlerinin garantisini vermektedir. Ürünlerde oluşacak tüm problemler firma tarafından en kısa sürede halledilmektedir.

Firmanın Şubeleri

Firma, Türkiye’nin dört bir yanındaki şubeleriyle hizmet vermektedir. Firma hakkında soruları olanlar kendilerine en yakın şubeye başvurabilirler.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı