Sponsorlu Bağlantılar

Hızır Gibi Gelen Yardım

Hızır Gibi Gelen Yardım

Kapıda mı kaldınız, anahtarınız içeride mi kaldı? Hiç dert etmeyin her şeyin bir çözümü vardır. Bu sıkıntının çözümü de elbette Hızır gibi gelen çilingir ekibidir.

Hangi Bölgelere Hizmet Verilmektedir?

Ataşehir çilingir olarak Ataşehir’in kapılarından sorumlu olan deneyimli ve tecrübeli elemanlarla 7/24 hizmet verilmektedir. Birçok bölgeye hizmet veren çilingirler, ekip olarak çalışmanın gururuyla müşterilerin gönüllerini kazanmaktadırlar.

Kadıköy çilingir hizmetlerini en güzel şekilde yürütme gayretindedir. Başarılı, hızlı ve güvenli çalışmaları, müşterilerin takdirini toplamaya yeterlidir.

Desi alarm hizmetiyle kapıların güvenlikleri daha fazla arttırılmaktadır. Evlerin ve binaların güvenliği için desi alarmın şart olduğu şu zamanlarda güçlü bir koruma meydana getirmektedir. Çilingirlerin kapılara montaj yaptıkları bu sistem, mükemmel bir sistemdir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı