Gündem

Happy Moon’s şube sayısını 39’a çıkardı

Türkiye’nin en büyük zincir restoranlarını çatısı altında bulunduran Happy Moon’s Grup, büyüme atağına bu yıl da devam ediyor. “Happy Moon’s”, “İkon” ve “Bob’s” markaları ile üç ayrı segmentte faaliyet gösteren grup; toplamda 46’ncı, Happy Moon’s’un ise 39’uncu şubesinin kapılarını Bandırma Sahil’de açtı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Happy Moon’s markamız bizim ilk göz ağrımız. Öncelikle; ilk günden bu yana sunduğumuz zengin menü ve erişilebilir fiyat avantajlarıyla ülke genelinde daha fazla şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. Bandırma’da açtığımız yeni restoranımız da bizi bu hedefimize bir adım daha yaklaştırdı” dedi.

Kaliteli restoran anlayışı, zengin menüsü ve erişilebilir fiyat avantajlarıyla “ulaşılabilir lüks” kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uygulayan Happy Moon’s, ülke geneline yayılan şubelerine bir yenisini daha ekledi. Kuruluşunun ardından 23 yılı geride bırakan Happy Moon’s, Bandırma Sahil’de açtığı restoran ile şube sayısını 39’a çıkarttı. Bu kapsamda; “Happy Moon’s”, “İkon” ve “Bob’s” markaları ile üç ayrı segmentte faaliyet gösteren Happy Moon’s Grup’un toplam şube sayısı ise 46’ya ulaştı.

“Konuklarımızın vazgeçilmez adresi olmayı hedefliyoruz”

Yatırımlarına bu yıl da ara vermeden devam edeceklerini vurgulayan Happy Moon’s Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Happy Moon’s markamız bizim ilk göz ağrımız. Öncelikle; ilk günden bu yana sunduğumuz zengin menü ve erişilebilir fiyat avantajlarıyla ülke genelinde daha fazla şubeye ulaşmayı hedefliyoruz.  Bandırma’da açtığımız restoranımız bizi bu hedefimize bir adım daha yaklaştırdı. 39’uncu şubemiz olan Bandırma Sahil Happy Moon’s restoranımız ile konuklarımızın vazgeçilmez adresi olmayı hedefliyoruz. Ayrıca gerek kendi yatırımlarımız gerekse franchisee’lerimizle büyümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Happy Moon’s restoranları 13 farklı ilde!

Türkiye’de Bandırma’nın haricinde İstanbul, Ankara, İzmir, Çorum, Gaziantep gibi 13 ilde restoranları bulunan Happy Moon’s’un ayrıca bir de Bakü’de restoranı bulunuyor.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -