Kültür Sanat

Haluk Levent ile ‘Çünkü Başka Sen Yok’ konseri

NN Hayat ve Emeklilik, Haluk Levent iş birliğiyle gerçekleştirdiği ‘Doğaya Mektup’ projesinin kazananlarını açıkladı. Sosyal medya üzerinden birçok başvuru alan ve Haluk Levent’in paylaşımlardan bestelediği ve seslendirdiği ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkısını en güzel çalan ve seslendiren 10 performans sahibi belirlendi. 5 Eylül Cumartesi günü saat 21:00’da online ve canlı olarak gerçekleşecek konser, NN Hayat ve Emeklilik sosyal medya hesaplarından yayınlanacak. Kazanan performans sahipleri canlı bağlantı ile ‘Çünkü Başka Sen Yok’ konserinde Haluk Levent ile birlikte şarkıya eşlik edecek.

Sosyal sorumluluk derneği AHBAP’ın da kurucusu olan Haluk Levent sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrı ile doğa için önemli bir farkındalık yaratmak amacıyla yazdığı şiiri paylaştı ve takipçilerine doğa için ‘Çünkü Başka Sen Yok’ temalı mektup yazmaları ve paylaşmaları çağrısında bulundu. Oldukça ilgi gören ve birçok mektubun paylaşıldığı proje kapsamında Haluk Levent belirlenen mektuplardan seçtiği sözlerle oluşturduğu ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkısını yazdı, besteledi ve seslendirdi.

Şarkı Linki

“https://www.youtube.com/watch?v=IDFBVtkSHVc”

‘Doğaya Mektup’ şarkı yarışmasının kazananları belli oldu

‘Doğaya Mektup’ projesi, şarkı yarışması ile devam etti. Haluk Levent’in bestelediği ‘Çünkü Başka Sen Yok’ şarkısını kendi yorumuyla seslendiren ve enstrümanla çalan birçok başvuru sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Halk oylaması ile belirlenen 10 performans sahibi, 5 Eylül tarihinde online ve canlı olarak gerçekleşecek ‘Çünkü Başka Sen Yok’ konserinde, Haluk Levent ile buluşacak ve ilk 3’e girenler şarkıyı seslendirecek.

Kazanan 10 Performans Sahibi;

@mevlutaydinnnn

@caglayyildizz

@ilayda.bengisu

@dogandemirofficial

@isilknlc

@aknurayten

@melihyaziciorbay

@hena_buyukasik

@celebiyasar

@elifygn

5 Eylül tarihinde saat 21:00’da gerçekleşecek online ve canlı ‘Çünkü Başka Sen Yok’ konseri NN Hayat ve EmeklilikYouTube, Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı